Genel Gündem Tüm Manşetler

KARAKOLA TESLİM OLDU…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde eski kız arkadaşı Çağla Ç. Yi 10 yerinden çıkan ve sabaha karşı Jandarma’ya teslim olan Ufuk Ö. Alınan ifadesinin ardından Adliyeye sevk edildi. Dün akşam saatlerinde Ereğli’ye..

KARAKOLA TESLİM OLDU…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde eski kız arkadaşı Çağla Ç. Yi 10 yerinden çıkan ve sabaha karşı Jandarma’ya teslim olan Ufuk Ö. Alınan ifadesinin ardından Adliyeye sevk edildi.

Dün akşam saatlerinde Ereğli’ye bağlı Orhanlar Mahallesi Yalı Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, eski kız arkadaşı Çapla Ç. (22) nin evine gelen Ufuk Ö. (40), kısa süre içinde tartışmaya başladığı Çağla Ç. Yi karın ve baş bölgesinden bıçaklayarak kaçmıştı. Evden kaçarak caddeye inen genç kadının imdat çığlıklarına çıkan mahalle halkı ve esnaflar Çağla Ç. Yi ticari taksi ile hastaneye göndermişti.

Olaydan sonra kaçan ve Sabah saatlerinde Kandilli Jandarma komutanlığına elinden yaralı olarak teslim olan Ufuk Ö. Devlet hastanesinde yapılan tedavisinin ardından İfadesi alınmak üzere Asayiş Büro Amirliği’ne götürüldü. İfadesi alınan Ufuk Ö. Daha sonra adliyeye sevk edildi. Ufuk Ö. Nün ifadesinde Çağla Ç. İle konuşmak için yanına gittiğini, kendisinin alkollü olduğunu, konuşmanın tartışmaya dönmesinin ardından bıçaklayarak evden çıktığını söylediği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL