Spor

KARADONSPOR ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

Bu sezon Deplasmanlı Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Karadonspor’da, sezon hazırlıkları devam ediyor.Geçtiğimiz sezon Bölümspor’da hem forma giyen ve hem de antrenörlük yapan, Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Kerem Şenel ile..

KARADONSPOR ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

KARADONSPOR_SEZONA_HAZIRLANIYOR-Karadonspor_idman_2

Bu sezon Deplasmanlı Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Karadonspor’da, sezon hazırlıkları devam ediyor.
Geçtiğimiz sezon Bölümspor’da hem forma giyen ve hem de antrenörlük yapan, Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Kerem Şenel ile anlaşma imzalayan Yeşil-Beyazlı ekip, bu sezon oldukça iddialı.
Antrenör kerem şenel nezaretinde kendi saha ve tesislerinde hazırlıklarını sürdüren Karadonspor, transferlerine de devam ediyor.
Karadonspor Genel Sekreteri Kazım Kefeli, takım olarak sezona en iyi şekilde hazırlanacaklarını kaydetti.
Birkaç oyuncuyu daha tras fer edeceklerini belirten Kefeli, camiaya takıma maddi ve manevi destek vermeye çağırdı. Kefeli ayrıca antrenör Kerem Şenel ile birlikte ligde oldukça başarılı bir performans elde edeceklerine inandığını kaydederek şunları söyledi:
KARADONSPOR HEPİMİZİN TAKIMIDIR VE CAMİAYA DESTEK ÇAĞRISINDA BULUNUYORUM
Sezon hazırlıklarını başladık ve inşallah bundan sonra daha iyi olacak. Kerem Şenel hocamızla beraber her şey çok güzel gidiyor. Sahamız açıldı, açılışını yaptık ve her şey çok güzel gidiyor. Ama bun şunu istiyorum bu güzelliğin yanında buradaki insanların dedikodu yapacaklarını Karadon por’u desteklemelerini istiyorum. Karadonspor hepimizin takımıdır. Benim değil. Benim takımda oynayan ne oğlum var ne de kimsem. Ama biz kendimizi Karadonspor’a adadık. B çevrede oturanlar, Karadon’da oturanlar şu Karadon spor’a azıcık el uzatsınlar, yardımcı olsunlar, yardımcı olurlarsa bu Karadonspor çok iyi şeyler yapacaktır, bundan kimsenin kuşkusu olmasın.
TRANSFERLERİMİZ DEVAM EDECEK..
Transferler kapsamında iki üç tane konuştuğumuz arkadaşlar var. eğer onları haledebilirsek,. Bir kaleci sorunu ve var ve birde orta saha. İkisini de halledebilirsek herhalde hocamızın da katkısıyla çok iyi bir takım olacağız. Belki askerden gelen bir arkadaşımız daha olacak. Okulda okuyan bir çocuğumuz daha var. Bunlarda gelirlerse zannediyorum ki Karadadonspor layık olduğu yerde, layık olduğu futbolu da oynayacak. Gözde kamaştıracak. Bir defa herkes Karadonspor’u takdir edecek. Öyle bir oluşum yapacağız.
KARADONSPOR’UN CAMİASI BÜYÜK AMA BÜTÇESİ AVUCUNUN İÇİ KADAR OLAN BİR TAKIM. İMKANLARIMIZ ÖLÇÜSÜNDE EN İYİSİN YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ.
Karadonspor’un camiası büyük ama bütçesi avucunun içi kadar olan bir takım. İmkanlarımız ölçüsünde en iyisin yapmaya çalışacağız. Biz ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz. Yorganın dışına çıkarsak ayaklarımız üşür. Onun için biz takım olarak insanlarımızdan maddi ve manici destek bekliyoruz. Karadonspor’un iyi günlere gelmesi için tüm camianın destek olması lazım.
KEREM ŞENEL HOCAMIZLA BİRLİKTE BAŞARILI OLACAĞIZ..
Kerem Şenel hocamız bizim kulübümüzden yetişmiş ve profesyonel olmuş son derece tecrübeli bir isimdir. Ama bizim şimdi bu çocuklarımızın, bu gençlerimizin bu hocamızın tecrübesinden faydalanıp iyi yerlere gelmesini istiyoruz. Böyle bir hocayla çalışmak herkese nasip olmaz. Anlatıyor hatalarına, her şeyini. Çok iyi bir hoca. Takımımız ağırlıklı genç kadrodan oluşuyor ve inanıyoruz ki bu takım gençlere birlikte çok başarılı olacaktır. Bu gençler hem 17 hem 19 ve hem de A takımda oynayacaklar. Ve başarılı olacaklar da. Yeter ki destek verilsin.
(Özel Haber/Fotoğraf-Ercan Demir)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL