Spor

KAMP BİTTİ

BAL Ligi 11.Grupta mücadele edecek olan  Kdz.Ereğli Belediyespor’un, 10 gün süren Gerede kampı tamamlandı . Cuma gününü izinli olarak geçirecek eflatun beyazlılar, Cumartesi günü öğleden sonra bir araya gelerek, sezonun..

KAMP BİTTİ

KAMP BİTTİ

BAL Ligi 11.Grupta mücadele edecek olan  Kdz.Ereğli Belediyespor’un, 10 gün süren Gerede kampı tamamlandı .

Cuma gününü izinli olarak geçirecek eflatun beyazlılar, Cumartesi günü öğleden sonra bir araya gelerek, sezonun ilk haftasında oynayacağı Kozlu Belediyespor maçı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürecek. Kampın son gününde Sultangazispor ile oynanan hazırlık maçını 1-0 kaybeden Ereğli Belediyespor’da Antrenör Taner Demirbaş, Gerede kampının olumlu geçtiğini söyledi.

Bölgesel Amatör Lig 11.grupta mücadele edecek olan Kdz.Ereğli Belediyespor’un 10 gün süren Gerede kampı tamamlandı. Sabah idmanının ardından Gerede’den ayrılan eflatun beyazlılarda Antrenör Taner Demirbaş, takıma 1 gün izin verirken, 14 Eylül Pazar günü oynanacak Kozlu Belediyespor maçı hazırlıklarına Cumartesi günü öğleden sonra  yapılacak idman ile devam edileceği açıklandı.                                                                          

                                                 KAMP OLUMLU GEÇTİ

Gerede kampında iyi bir çalışma ortamı bulduklarını söyleyen Antrenör Taner Demirbaş, 10 günlük kampını tamamladıklarını belirtti. Gerek Ereğli’de oynanan ve 2-1 kazanılan Sakaryaspor, gerekse Gerede kampında kazanılan 1-0’lık Nigde Belediye ve 2-0’lık Gebze ve 1-0’lık Sultangazi mağlubiyetlerinin yeni sezon sezon için bir ölçü olmamasını karşın lig öncesi iyi provalar olduğunu söyleyen Demirbaş, “Oyuncularımızı kamp süresince gözlemleme fırsatımız oldu. Tüm oyuncularımıza hazırlık maçlarında şans verdik. İlk hedefimiz yeni sezona galibiyetle başlamak. ”dedi.                

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL