logo

KADINA ŞİDDET MASAYA YATIRILDI…

Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu Başkanlığında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele, Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldığı bildirildi

Alınan bilgiye göre; 09 Nisan Cuma günü saat 10.00’da Ereğli Öğretmenevinde Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu Başkanlığında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele, Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldı.

Ereğli Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya, Cumhuriyet Savcısı, 5. Asliye Ceza Hakimi, Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı Sosyal İşler Müdürü, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutan Vekili, İlçe Müftüsü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, Sosyal Hizmetler İlçe Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Sağlık Müdürü katıldı. Yapılan toplantıda; Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele konusunda İlçe bazındaki faaliyetler genel olarak değerlendirilirken, ilçede yaşanmış olan olaylar görüşülerek,  İl Merkezi ve Türkiye geneli ile karşılaştırılmaları yapılarak,  alınması gereken tedbirler ve kurumlar arası koordinasyon ve işbirliğinin güçlendirilmesi konuları görüşüldü.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx