logo

Kadın Gücü’nden Kaymakam’a ziyaret…

Karadeniz  Ereğli’de kadınlara istihdam kapısı açmayı, kadın üreticileri bir araya getirmeyi, pazarlama yöntemlerini geliştirmeyi hedefleyen ve yöresel ürünlerin marka haline gelmesi için girişimlerde bulunan Kadın Gücü Kooperatifi Yönetimi, Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu ziyaret ettikleri duyuruldu.

Alınan bilgiye göre;  Karadeniz  Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Kadın Gücü Kooperatifi Yönetimi Başkan Posbıyık’a iade-i ziyarette bulunduktan sonra Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlunu da ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Kadın Gücü Kooperatif, sosyal paylaşım sayfasından  yapılan açıklamada; “Kadın Gücü Kooperatifi olarak Sayın Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’nu ziyarette bulunduk. İçten karşılaması, nazik sohbeti ve her daim Kooperatifimize gösterdiği desteklerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz“ denildi.

Gerçekleştirilen ziyarette,  Karadeniz Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı  Neriman Posbıyık, Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşare Aydın, Serpil Özsoy ve Safiye Karaarslan da yer aldı.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.