logo

09 Mayıs 2022

İşte Şampiyon…

Zonguldak Deplasmanlı Amatör Süper Lige yükselme play-off son maçını kazandılar, Süper Amatör Lige çıktılar. İşte Şampiyon…

Zonguldak Deplasmanlı Amatör Süper Lige yükselme Ereğli play-off maçları tamamlandı. Haftaya ilk 2 sırada giren Çiğdemlispor ve Ortacıspor arasında oynanan maçı Çiğdemlispor 2-0 kazanarak şampiyonluğunu ilan etti.

Şampiyon Çiğdemlispor kupasını ASKF Başkanı Kemal Demir’in elinden alırken Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç ve Spor Saha Komiserleri Dernek Başkanı Bülent Tuna da törende hazır bulundu.

TRİBÜNLER DOLDU TAŞTI
Ortacıspor ile Çiğdemli Belediyespor arasında oynanan ve büyük çekişmele sahne olan karşılaşmaya iki takım taraftarları da büyük ilgi gösterdi. Şehit Vefa Kakakurdu Stadı’nda tribünler tamamen doldu, büyük heyecan yaşandı. Karşılaşma öncesi ve sonrasında hiçbir olay yaşanmaması da alkış topladı.

SÜPER AMATÖR LİGE ÇIKAN 4’ÜNCÜ TAKIM ÇİĞDEMLİSPOR

2021-2022 futbol sezonunda Süper Amatör Lig’e daha önce Kilimli Grub şampiyou Mavi Şimşek, Merkez Grubu’ndan Elvanpazarcıkspor ve Çaycuma Grubu’ndan Sefercikspor Süper Amatör Lige çıkmıştı. Çiğdemlispor, Ortacıspor’u 2-0 yenerek Süper Amatör Lig’e çıkan 4’üncü takım oldu.

İşte kupa, işte şampiyon! Süper Amatör Lige çıktılar

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?