Genel Gündem Tüm Manşetler

İŞTE ÖZLENEN TABLO

Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Yönetimi, İcra Kurulu, Temsilcilikleri ile Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti, hayırlı olsun temennisinde bulundu.   Kdz.Ereğli’de önceki başkan ile sendika arasında yaşanan kavga..

İŞTE ÖZLENEN TABLO

kdzereglide-ozlenen-tablo

Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Yönetimi, İcra Kurulu, Temsilcilikleri ile Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Kdz.Ereğli’de önceki başkan ile sendika arasında yaşanan kavga ve kaos bu ziyaret ile son buldu. Sendika Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, ilçenin sorunlarının çözümünde taşın altına elini değil vücudunu koymaya hazır olduklarını belirterek, “Huzurun ve barışın olduğu yerde başarı da kendiliğinden gelir. Kdz.Ereğli halkı hizmetin en iyisine layıktır geciken hizmetleri halkımız ile buluşturacağınıza yürekten inanıyoruz. Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız ve Genel Merkez Yöneticilerimizin de selamlarını getirdik. Yeni bir süreçte kurulacak güç birliğinden halkımız kazançlı çıkacaktır” dedi.

 

“HALKIMIZ KAVGA İSTEMİYOR”

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kavgasız, yaşanabilir bir kent için düğmeye bastıklarını belirterek, “Halkımıza şükranlarımızı sunuyoruz, seçim süresince Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şubesinin de tam desteği oldu. Ereğli artık kavga istemiyor, ayrıştırmadan hizmet bekliyor. Ziyaretinizden büyük mutluluk duydum, sizlere teşekkür ediyorum. Bölgemizin için önemli projelere önemli hizmetlere el birliği ile yapacağımızdan kuşkunuz olmasın” sözleri ile konuştu.

Ziyarette gündeme ilişkin değerlendirmelerde de bulunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL