Genel Gündem Tüm Manşetler

İNTİHAR EDECEĞİNİ DUYURDU..

Zonguldak’ta sosyal medyada hesabından intihar edeceğini video ile paylaşan emniyeti alarma geçirdi. Zonguldak’ın Kozlu İlçesi’nde esnaflık yapan 35 yaşındaki Ali S., sabah saatlerinde sosyal medya hesabı Facebook’tan kayalıklardan çektiği videoda..

İNTİHAR EDECEĞİNİ DUYURDU..

Zonguldak’ta sosyal medyada hesabından intihar edeceğini video ile paylaşan emniyeti alarma geçirdi.

Zonguldak’ın Kozlu İlçesi’nde esnaflık yapan 35 yaşındaki Ali S., sabah saatlerinde sosyal medya hesabı Facebook’tan kayalıklardan çektiği videoda intihar edeceğini paylaşması üzerine Ali S.’ye ulaşamayan yakınları durumu polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine harekete geçen ekipler şahsı bulmak için denizde ve karada arama çalışması yaptı. Yeri tam olarak belli olmayan Ali S., Milli Egemenlik Caddesi ve Kozlu İlçesi sahil bandında yapılan aramada bulunamadı. Polis, Ali S.’yi arama çalışmalarını sürdürüyor.
Facebook’taki sayfasında, paylaştığı videoda Ali S. “Şu an ölümle yaşam arasında ufak bir çizgideyim. Ölümümden kimse sorumlu değildir. Daha fazla kimseyi üzmemek için bu hayattan çekip gidiyorum. Bensiz insanlar demek ki daha mutluymuş. Herkes hakkını helal etsin” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL