Genel Gündem Tüm Manşetler

İNCELEMELERDE BULUNDULAR..!

Kastamonu Bölge Müdürlüğünden gelen ekip Ereğli girişi ile Kepez arasında yapımı tamamlanan yol güzergahında incelemede bulundu. AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İlçe Başkanı Fatih..

İNCELEMELERDE BULUNDULAR..!

DSC_0204

Kastamonu Bölge Müdürlüğünden gelen ekip Ereğli girişi ile Kepez arasında yapımı tamamlanan yol güzergahında incelemede bulundu. AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İlçe Başkanı Fatih Çakır da incelemelere katıldı.

Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Bürosundan gönderilen açıklama şu şekilde: “Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago ve bazı daire müdürleri, Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Çetin Çimen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bazı mahalle muhtarlarıyla ile birlikte Karayolları Kastamonu Bölge Müdürleri Kontrolleri ve teknik ekibiyle birlikte Gülüç ve Kepez hattında yapılan karayollarında incelemelerde bulundu.  Yapılan incelemelerde halk otobüslerinin durak yerlerinin belirlenmesi, Kışla Sanayi Kavşağı, Kepez’deki yan yollar ve Yeşiltepe’deki bazı imar yollarının açılması, imar planlarına bakılarak proje uygunluğu gibi teknik konular masaya yatırıldı.  Belediye Başkanı Uysal, Karayolları kontrolleriyle yapılan inceleme sonrası kısa bir süre içinde proje dâhilinde cep, açılacak olan kaldırımlar, yan yollar, durak yerleri ve yol boyunca açılacak cepler gibi konularda teknik incelemenin tamamlandığı belirtti.  Milletvekili Çaturoğlu’da karayolları kontrollerinin en sıra sürede yoldaki iyileştirme çalışmalarına başlayacağını ifade ederken, söz konusu çalışmanın bölge halkının ve esnafının beklentisi doğrultusunda yapılacağını söyledi”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL