Genel Gündem Tüm Manşetler

İLK MÜDAHALE BETON MİKSERİNDEN…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bayan sürücünün kullandığı otomobil motor kısmından alev aldı. Olay sırasında şans eseri o bölgeden geçen beton mikserinin sürücüsü, beton aracındaki su ile yangına müdahale etti. Olay ilçeye..

İLK MÜDAHALE BETON MİKSERİNDEN…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bayan sürücünün kullandığı otomobil motor kısmından alev aldı. Olay sırasında şans eseri o bölgeden geçen beton mikserinin sürücüsü, beton aracındaki su ile yangına müdahale etti.

Olay ilçeye bağlı Sarıkorkmaz Mahallesi Suphi Konak Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre H.G. nin kullandığı 67 LA 978 plakalı otomobil motor kısmından bir anda alev aldı. SürücüH.G. nin son anda indiği otomobile ilk müdahale olay sırasında geçen beton mikseri sürücüsü tarafından yapıldı. Beton mikseri aracının suyu ile müdahale edilen otomobil kısa sürede söndürüldü. Haber verilen itfaiye ekipleri ise araçta soğutma çalışması yaptı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından ekipler olay yerinden ayrılırken, kullanılamaz duurma gelen otomobil çekici ile kaldırıldı. O anlar cep telefonu ile kaydedildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL