Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

İLK AÇIKLAMASINI YAPTI..!

Zonguldak 2. sıra milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu, Alaplı İlçe Teşkilatında bir açıklama yaparak; ‘Bu işler nasip kısmet meselesi’, dedi. Tebrikleri kabul eden Çaturoğlu; “Bu demokratik bir yarış, neticede bir de..

İLK AÇIKLAMASINI YAPTI..!

9509_11150228-10153178244625699-7612805706698624556-n

Zonguldak 2. sıra milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu, Alaplı İlçe Teşkilatında bir açıklama yaparak; ‘Bu işler nasip kısmet meselesi’, dedi.

Tebrikleri kabul eden Çaturoğlu; “Bu demokratik bir yarış, neticede bir de nasip, kısmet meselesi. 2007 yılında da bildiğiniz gibi Belediye Başkanlığını bırakarak Zonguldak Milletvekilliğine talip olmuştuk, aday adayı olmuştuk, çok da mücadele etmiştik ama nasip olmamıştı. Şimdi bugünlere nasip oldu. Bu tabi ki ağır bir sorumluluk.”, dedi. 

 
“SIRTIMDA BÜYÜK YÜK HİSSEDİYORUM!.”
 
“Sadece Zonguldak’ın değil ülkemizin de yükünü şimdiden omuzlarımda hissetmeye başladığımı söylesem yalan söylemiş olmam. Çünkü hem Zonguldak’ımızın kendine has yapılsal sorunları var hem de ülkemiz çok ince bir yoldan geçiyor şuanda. 2023-2053-2071 hedeflerine ulaşacak bir kadronun iş başına gelmesi için bu mücadelenin içerisindeyiz.”
 
“HİZMETE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ!.”
 
“Biliyorsunuz sağlıkta eğitimde ulaştırmada daha bir çok alanda 13 yıllık AK Parti iktidarın da önemli işler yapıldı. Elbette yapılamayan işler de var. Bunların bilinci içerisindeyiz. Bundan sonra yapılamayan işlerdeki çözümün de bir parçası olmak için mücadele vereceğiz. Bu duygu ve düşünceler içerisinde Haziran seçimlerinin Alaplı’ya, Zonguldak’a, ülkemize insanlık alemine hayırlar getirmesini cenabı Allah’tan temenni ediyorum”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL