logo

İLGİSİ İLE GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR…

Zonguldak Valisi Mustafa tutulmaz Devrek’te yaptığı ziyaretler kapsamında bir araya geldiği kurum müdürlerine seslenerek, “Görevlerinizi yaparken vatandaşlarımıza karşı güler yüzlü, sevecen ve nazik olmasınız?” diyerek uyardı.

Vali Mustafa Tutulmaz Devrek İlçe Kaymakam Vekili Ümit Altay’ı ziyaret ederek ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı.

GÜLER GÜZLÜ, SEVECEN, NAZİK OLMALISINIZ

Ardından ilçe kurum müdürleriyle bir araya gelerek vatandaşlara sunulan hizmetlerin iyi, kaliteli, etkin ve verimli olması yönündeki görüş, öneri ve beklentilerini sıraladı. Kurum müdürlerinden görevlerini yaparken vatandaşlarımıza karşı güler yüzlü, sevecen ve nazik olmalarını istedi.

ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Programı kapsamında, vatani görevini yaparken Silvan ilçesi Demirkuyu mevkiinde şehit düşen Şehit Murat Taylan Öncel’ in annesi Fikriye Saraç’ ı Devrek ilçesindeki evlerinde ziyaret ederek “Başımızın üzerinde yeriniz var. Devletimiz her daim yanınızda olacak” dedi.

VATANDAŞLARLA OTURUP SOHBET ETTİ

Vatandaşlarla da sohbet ederek hal ve hatırlarını soran Vali Mustafa Tutulmaz ilçede faaliyet gösteren Başoğlu Orman Ürünleri Fabrikasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu, çalışmaları konusunda bilgi aldı.

ESNAFA BOL KAZANÇLAR DİLEDİ

Vali Mustafa Tutulmaz, Devrek bastonculuğunun korunması ve devamlılığı için oluşturulan Devrek Bastoncular Çarşısı, Baston Müzesi ve Doğa Kültür Parkında incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı, esnaflarla sohbet etti, hayırlı ve bol kazançlar diledi.

TRAFİK POLİSLERİYLE SOHBET ETTİ

Vali Mustafa Tutulmaz, Devrek-Zonguldak karayolu güzergahında trafik görevi yapan polis memurlarını da denetleyerek sohbet etti. Görevlerini yaparken vatandaşlara karşı her zaman güler yüzlü olmalarını, nazik davranmalarını belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş