Spor

İKİNCİ AMATÖRE DÜŞÜRÜLDÜ..!

Kurtgücüspor 2.Amatör Küme’ye düşürüldü. Kilimli 1. Amatör Küme’de mücadele eden ve bu sezon elde ettiği başarı ile Süper Amatör Küme Play Oflarında yer Kurtgücüspor, Kilimli 1. Amatör Küme Liginden Kilimli..

İKİNCİ AMATÖRE DÜŞÜRÜLDÜ..!
sok_karar_kume_dusurduler_h179295_f32ce
Kurtgücüspor 2.Amatör Küme’ye düşürüldü.
Kilimli 1. Amatör Küme’de mücadele eden ve bu sezon elde ettiği başarı ile Süper Amatör Küme Play Oflarında yer Kurtgücüspor, Kilimli 1. Amatör Küme Liginden Kilimli 2. Amatör Kümeye düşürüldü. 
TFF Amatör İşler Daire Başkanlığı’nca belirlenen ‘1. Amatör Kümede mücadele eden takımlar en az 1 alt yapı katagorisinde liglere katılır. Katılmayan takımlar A takım düzeyinde bir alt kümeye düşürülür’ maddesini ihlal ettiği gerekçesi ile küme düşürüldü.
Konu ile ilgili olarak Futbol İl Temsilcisi Kemal Demir, “Birinci amatör küme takımlarımızdan Kurtgücüspor, alt yaş kategorisinde hiç birine katılmadığından dolayı kural gereği bir alt küme yani 2. Amatör kümeye düşürülmüştür” dedi. 
Bilindiği üzere Kurtgücüspor Süper Amatör Küme Play Of müsabakalarında Ereğli 1. Amatör Küme takımlarından Eleşlerspor’u 1-0 mağlup ederek bir üst tura yüklesen takım olmuştu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL