Spor

İFTARA İLGİ BÜYÜKTÜ..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Beşiktaş Karadeniz Ereğli Derneği’nce, Beşiktaş Spor Kulübü üst düzey yöneticileri ile üyelerine yönelik ifatar yemeğinde bulunulduğu bildirildi. Dernekten yapılan yazılı açıklamada, 2’ncisi düzenlenen iftar yemeğinin Polisevi’nde gerçekleştirildiği..

İFTARA İLGİ BÜYÜKTÜ..!

kimler-yoktu-ki-pbmug

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Beşiktaş Karadeniz Ereğli Derneği’nce, Beşiktaş Spor Kulübü üst düzey yöneticileri ile üyelerine yönelik ifatar yemeğinde bulunulduğu bildirildi.
Dernekten yapılan yazılı açıklamada, 2’ncisi düzenlenen iftar yemeğinin Polisevi’nde gerçekleştirildiği belirtildi. Açıklamaya göre, programa, şehir dışından davetli olarak katılan Beşiktaş Spor Kulübü Derneklerden Sorumlu Genel Koordinatörü Selçuk Kaynarkan ve Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın ağabeyi Suat Orman, açılan oruçların ardından yaptıkları konuşmalarda, önümüzdeki sezonda parolalarının şampiyonluk olduğunu ifade ettiler.

Beşiktaş Karadeniz Ereğli Derneği Başkanı Bahadır Kasap ise iftar yemeğine katılanlara teşekkür ettiği konuşmasında, Beşiktaş’ın büyük bir camia olduğunu, bu camianın birlik ve beraberlik olgusuyla daha da güçlenerek büyüdüklerini öne sürdü.
İftar yemeğine Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Alaplı Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, Zonguldak Çevik Kuvvet Müdürü Faruk Atay,  Beşiktaş Spor Kulübü Avukatı Kayhan Turhan, BJK Spor Kulübü Divan Kurulu Üyesi Emin Biber, Düzce, Bolu, Zonguldak, Bandırma ve Çanakkale BJK Dernekleri’nin Başkanları ile Alaplı ve Ereğli’den çok sayıda davetli katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL