Genel Gündem Tüm Manşetler

HUZURU KİMSE BOZAMAZ

Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, halk otobüslerinin ve taksicilerin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini söyledi. Taşımacılık konusunda yaşanan rekabete değinen Civelek, ilçenin huzurunu bozan bazı kavga..

HUZURU KİMSE BOZAMAZ

CEVDET CİVELEK

Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, halk otobüslerinin ve taksicilerin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini söyledi. Taşımacılık konusunda yaşanan rekabete değinen Civelek, ilçenin huzurunu bozan bazı kavga ve bıçaklama olaylarıyla ilgili yaptığı yorumda da hiç kimsenin şehrin huzurunu bozmasına izin vermeyeceklerini söyledi. Civelek taksicileri ve otobüsçüleri de uyararak, ‘Herkes işine sahip çıksın, işinin değerini bilsin’ dedi.

Civelek, ‘Ereğli’de kavga ve gürültü istemiyoruz. Kavga ve gürültüden kamuoyu rahatsız oluyor ama ilk önce taksici arkadaşlarımız kendilerini düzeltecekler, hatayı önce kendimizde arayacağız, ondan sonra ötür tarafta hata varsa onların hatasını görmezden gelmeyeceğiz”

ODAYA TAKSİCİ DESTEĞİ

Kdz. Ereğli Taksiciler Derneği Başkanı Yücel Oktay beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret ederek seçilen yeni yöneticilere başarılar diledi. Dernek Başkanı Yücel Oktay, Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın genel kurulunun Ereğli’ye yakışır bir şekilde gerçekleştiğini hatırlatarak, “Mevcut yönetime desteğimiz tamdır, dün olduğu gibi bugünde yarın da desteğimiz devam edecektir. Yeni yönetime çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HUZURU KİMSE BOZAMAZ

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Taksiciler Derneği Başkanı Yücel Oktay, dernek yöneticilerine ve taksici esnafına desteklerinden ötürü teşekkür etti. Civelek, önceki gün Halk otobüsü şoförü ve taksi şoförü arasında yaşanan olaylara ilişkin de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Halk otobüsleri ve taksici esnafının kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini ve Ereğli’nin huzurunu kimsenin bozmasına izin vermeyeceklerine vurgulayan Civelek’in açıklamaları şu şekilde:

 EREĞLİ’DE HUZUR İSTENİYOR

Halk otobüsü olsun taksici olsun, herkes ayağını denk alacak. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, ‘Ereğli’de huzur istiyorum’ dedi. Ereğli’de kavga ve gürültü istemiyoruz. Kavga ve gürültüden kamuoyu rahatsız oluyor ama ilk önce taksici arkadaşlarımız kendilerini düzeltecekler, hatayı önce kendimizde arayacağız, ondan sonra ötür tarafta hata varsa onların hatasını görmezden gelmeyeceğiz.

 BİZ, HİÇ KİMSEYİ EZDİRMEYİZ

Şimdi ben taksici olduğum için belki dediğim ters gelebilir, başkan neden böyle diye bilirsiniz. Biz ortadayız artık herkesin başkanıyız, kimseyi kimseye ezdirmeyiz. Halk otobüsçü otobüsçülüğünü, taksici taksiciliğini yapacak. Bunları düzelteceğiz taşımacılıkta huzurlu bir kent olacak. Yönetime büyük iş düşüyor, taksilerde çalışacak kişilere dikkat edeceksiniz, gelişi güzel şoför çalıştırmayacaksınız. Bunu muhakkak ele almamız gerekir.

HERKES İŞİNE SAHİP ÇIKSIN

Çalışacak arkadaşları 7 durağın yöneticileri toplanacak bu adam çalışır veya çalışamaz diye karar vereceksiniz.  Bir iş yerine eleman alınırken kaç tane sınavdan geçiyor. Burası da artık bir iş. İşimize sahip çıkalım, herkes değerini bilmesi gerekiyor. Yoksa disiplin elden gider, Ereğli halkı rahatsız olur. Güvenliği sağlamak için önce düzgün çalışmak gerekiyor, kimsenin hakkına elimizi uzatmamamız gerekir, halk otobüsleri de kendine çeki düzen verir”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL