Genel Gündem Tüm Manşetler

HİÇ TEPKİLERE ALDIRMA…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Pazaryeri mevkiinde aracını otobüs durağına park eden sürücü trafiği kilitledi. Polis, Bekçiler, vatandaşlar ve otobüs sürücülerinin dakikalarca aradığı sürücü, gelen tepkilere aldırmadan hiçbir şey olmamış gibi aracına..

HİÇ TEPKİLERE ALDIRMA…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Pazaryeri mevkiinde aracını otobüs durağına park eden sürücü trafiği kilitledi. Polis, Bekçiler, vatandaşlar ve otobüs sürücülerinin dakikalarca aradığı sürücü, gelen tepkilere aldırmadan hiçbir şey olmamış gibi aracına binip olay yerinden uzaklaştı.

 

Olay Pazaryeri mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre 55 plakalı otomobil sahibi aracını otobüs durağına bırakarak gitti. Kısa süre sonra sırası gelen Halk Otobüsü durağa otomobil nedeniyle giremedi. Yolda kalan halk otobüsü trafiğin sıkışmasına neden olurken, Polis, Bekçiler vatandaşlar ve otobüs sürücüleri otomobilin sahibini bulmaya çalıştı. Dakikalarca aranan sürücü aracının yanına geldiğinde verilen tepkilere aldırış etmeden aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Kolluk kuvvetlerinin aracın plakasına gerekli cezanın yazdıkları öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL