logo

HER GİTTİĞİ YERDE İLGİ BÜYÜK…

Zonguldak Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Başkan Adayı Hüseyin Uysal, seçim gezileri kapsamında Kıyıcak Mahallesinin ardından Göktepe Mahallesinde de coşkuyla karşılandı. Başkan Uysal; “31 Mart seçimlerinde siz değerli hemşerilerimin tekrar oylarına talibim. Ereğli’de yapacağımız daha çok iş var” dedi.

Ereğli Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Başkan Adayı Hüseyin Uysal, Göktepe mahallesinde halkın coşkusuyla karşılandı.

Seçim gezileri kapsamında mahalle turlarına çıkan ve ilk ziyaretini Kıyıcak Mahallesine yapan Başkan Uysal, ardından Göktepe mahallesinde de halkın coşkusuyla karşılandı. Göktepe’de meşalelerle karşılanan Başkan Uysal, kendisini dinlemeye gelen mahelle sakinleriyle tek tek tokalaşarak 31 Mart seçimlerinde destek istedi.

“DOĞALGAZA SİZİN SAYENİZDE KAVUŞTUK”

Göktepe Mahalle Muhtarı Mustafa Atmış, mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Uysal’a teşekkür ederek; “Sizin döneminizde mahallemizde bir çok hizmet gerçekleştirildi. Eksikliklerimiz olabilir ancak biz mahalle olarak sizin döneminizde doğalgaza kavuştuk. Bundan sonrada mahallemizin sorunlarıyla yakından ilgileneceğinizi biliyoruz ve mahalle halkım adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

“EREĞLİ’NİN ÖNCELİKLERİ VAR”

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, mahalle sakinlerine yönelik yaptığı konuşmasında, Ereğli’nin öncelikleri ve çözülmesi gereken sorunları bulunmasına rağmen bazılarının sadece festivalle yatıp kalktıklarını belirterek; “Biz Bilim Şenliği Festivali, Osmanlı Çileği Festivali yapıyoruz zaten. Kimsenin yakasına para diye yapışmayıp, belediyenin imkanlarıyla yapıyoruz. Ancak göreve geldiğim günden itibaren benim önceliklerim şehrimin ihtiyaçları oldu, alt yapısı oldu. Her şeye rağmen, çalıştırılmama gayretlerine rağmen bir çok hizmet yaptık. Gelip sizlere şunu yaptım, bunu yaptım diye şovunu yapmadım. Çünkü neden, sizler çok daha iyisini hak ediyorsunuz. Ereğli’nin önceliklerine, mahallelerimizin önceliklerine, yıllardır ötelenmiş, yapılmamış sorunlara eğildim. Şimdi yeni dönem için sizlerinde desteğiyle yapacağımız daha çok iş var. Herkesin mutlu olduğu, huzurlu bir şehir için çalışmaya devam edeceğim” dedi.

“EREĞLİ’DE SİYASETİN MATEMATİĞİNİ BİR KEZ DAHA DEĞİŞTİRECEĞİZ”

31 Mart seçimlerinde destek isteyen Başkan Uysal; “Göreve geldiğimden itibaren 6 seçim yaşadım. 3 aydan hesap edersen 2 yılım seçimle geçti. 15 Temmuz hain darbe girişimi, sel felaketleri yaşadık. Üstüne, kanser dediler, bırakıyor dediler, görevden alacağız dediler, kayyum atanacak dediler. Çalıştırmamak için her şeyi yaptılar. Bütün bunlara rağmen çok şey yaptık ve inşallah sizlerinde desteğiyle 31 Mart’tan sonrada yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Uysal, 2014’de olduğu gibi siyasetin matematiğini bir kez daha değiştireceklerini belirterek; “Vereceğiniz her destek, Ereğli’de siyasetin matematiğini değiştirecek. Vereceğiniz her oyla birlikte, 31 Mart’tan sonra şunu diyecekler. Demek ki bu memlekette, dürüstlüğe, çalışkanlığa, efendiliğe halk destek oluyor. Bu memleket evladına sahip çıkıyor diyecekler” diye konuştu.

Göktepe’den sonra Malatra sokak sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Uysal’ın mahalle gezisinde eşi Sevim Uysal, BBP İlçe Başkanı Turabi Çelik, parti yöneticileri, Belediye Meclis Üyesi adayları ve Uysal gönüllüleri de hazır bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty