Spor Tüm Manşetler

HEM DENETLEDİ, HEM MÜJDELEDİ..!

Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır spor camiasını heyecanlandıracak bir açıklama yaptı.  Kdz Ereğli Beyçayırı Sahasının suni çiminin yenilenmesini incelemek üzere Kdz Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü..

HEM DENETLEDİ, HEM MÜJDELEDİ..!

çakır ve üzülmez kapak

Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır spor camiasını heyecanlandıracak bir açıklama yaptı. 

Kdz Ereğli Beyçayırı Sahasının suni çiminin yenilenmesini incelemek üzere Kdz Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Haydar Üzülmez ile sahaya gelen Çakır, tribünün atıl durumunda olmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. 

Ziyareti sırasında gazetemize özel açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır şunları söyledi. 

Beyçayırı sahamızın yenilenmesi hususunda saygıdeğer milletvekillerimiz ile yaptığımız çalışma meyvelerini veriyor. Sahanın çimin yenilenmesi bunlardan sadece bir tanesidir. Ancak görüyorum ki Beyçayırı Sahasının sadece suni çime değil, iyi de bir tribüne ihtiyacı var. Soyunma odaları ve tribünün yenilenmesi için ihaleden kalan paranın kullanılamayacağını öğrendim. Ancak İlçe Spor ve Gençlik Müdürümüz Haydar Üzülmez’e bu hususta çalışma yapması için gerekenleri söyledim. Zira bir proje hazırlandığında milletvekillerimiz ile o projeyi de harekete geçirebiliriz. Ereğli spor camiası merak etmesin. Ak Parti olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. İnşallah Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz tribün ile soyunma odaları hakkında projesini hazırlayıp bizlere sunacaktır. O saatten sonra ise milletvekillerimiz ile beraber bakanlıktan ödenek çıkartılması için gerekli takibi yapmak bize düşecektir. Beyçayırı Sahamıza çakılacak bir çivi bizim gururumuz olur. Sahamız en kısa sürede daha iyi ve daha güzel şekilde yeniden hizmete inşallah açılacaktır.’

Yapılan saha incelemesinin ardından Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Haydar Üzülmez bölgenin en genç oyuncularına sahip olan ve en kalabalık külübü olan Zonguldak Ereğlispor’u ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL