Spor

HEDEFİMİZ DAHA İYİ NOKTALARA GELMEK

Yıldız ve Genç Kızlarda Türkiye Şampiyonası gruplarında mücadele edecek olan Kdz.Ereğli Belediyespor Kız Futbol Takımı hazırlıklarını sürdürüyor. Genç ve Yıldız Kızlarda Türkiye Şampiyonası gruplarında mücadele edecek olan Kdz. Ereğli Belediyespor..

HEDEFİMİZ DAHA İYİ NOKTALARA GELMEK

KIZ TAKIMI İDMAN

Yıldız ve Genç Kızlarda Türkiye Şampiyonası gruplarında mücadele edecek olan Kdz.Ereğli Belediyespor Kız Futbol Takımı hazırlıklarını sürdürüyor.

Genç ve Yıldız Kızlarda Türkiye Şampiyonası gruplarında mücadele edecek olan Kdz. Ereğli Belediyespor Kız Futbol Takımı, şampiyona hazırlıklarını sürdürüyor. Hafta başında Antrenör Necat Bakan ve Yardımcı Antrenör Sertan Kuzu yönetiminde başlayan çalışmalara bugün de devam edildi.

Gün içinde yapılan idmanı, Kdz. Ereğli Belediyespor 2.Başkanı Ayhan Atay, Futbol Şube Sorumlusu Gökmen Baydan ve Tesisler Sorumlusu Ufuk Çakmakoğlu’da izledi.           

BAKAN: HEDEFİMİZ DAHA İYİ NOKTALARA GELMEK                                                     

İdman sonrası bir açıklama yapan Kdz. Ereğli Belediyespor Kız Futbol Takımı Antrenörü Necat Bakan,“Gençler ve Yıldızlar ligi grup maçlarına hazırlanıyoruz. Gençler ligi müsabakalarına katılmak üzere Ankara’da olacağız. Daha sonra önümüzde Düzce de katılacağımız Yıldızlar ligi maçlarımız olacak.

Sporcularımız oldukça istekli. Öncelikle bu güne kadar takımıza hizmet veren hocalarımıza teşekkür etmek istiyorum. Hedefimiz takımımızı daha iyi noktalara getirmektir.” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL