Genel Siyaset Tüm Manşetler

HEDEF 4000 ÖĞRENCİ

Ereğli’ye bölgenin en modern 5 yıldızlı hastanesi açıldığını belirten Ak Parti İlçe Başkanı Çakır, “Mevcut hastane binasını fakülteye tahsisi için çalışmalar yürütülüyor” dedi. AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır,..

HEDEF 4000 ÖĞRENCİ

cakir_kanal_zde_konusacak_h7920

Ereğli’ye bölgenin en modern 5 yıldızlı hastanesi açıldığını belirten Ak Parti İlçe Başkanı Çakır, “Mevcut hastane binasını fakülteye tahsisi için çalışmalar yürütülüyor” dedi.

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, “Ereğli’ye bölgenin en modern 5 yıldızlı hastanesi açılıyor” dedi.

Yaklaşık 55 milyon TL’yi bulan masrafı ile Ereğli’nin modern bir hastaneye kavuşacağını belirten Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Çakır, 350 yatak kapasiteli akıllı hastane inşaatının büyük oranda tamamlandığını, 17 Mayıs tarihinden itibaren de mevcut yeni hastaneye taşıma işlemlerinin başlayacağını söyledi. Mevcut hastanenin boşaltılmasının ardından binaların fakülteye tahsisi için Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan’ın çalışması bulunduğunu ifade eden Çakır, şunları kaydetti:

“350 yatak kapasitesi akıllı hastaneye 100 yatak ilavesi daha yapılabiliyor. Bölge için 5 yıldızlı bir hastaneyi halkımızın hizmetine sunmanın heyecanını yaşıyoruz. 17 Mayıs tarihinde başlayacak taşınma işlemlerinin ardından eski hastane binasının da fakülteye tahsisi için çalışmaları milletvekilimiz yürütüyor. Kazandırılabilecek bir fakülte ve binanın tahsis edilmesi ile yaklaşık 4 bin öğrencinin buradan faydalanacağını düşünüyoruz”

(Haber: Mustafa Kemal Bektaş)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL