logo

26 Ocak 2019

HAKEMLER TESTTEN GEÇTİ…

Merkez Hakem Kurulu tarafından Ankara Eryaman Milli takım kampında atletik test ve eğitim seminerine katılan Zonguldaklı hakem ve gözlemciler semineri tamamladı. Hakemler hem atletik sınav hem de seminerden geçerken, gözlemciler ise sadece eğitim semineri aldı.

Hakemler Eryaman Milli takım hazırlık kampında 40×75 ve 10×40 metre koştu. Ardından Atletik testin sonunda Ankara’da Altındağ Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde hakem ve gözlemcilere eğitim semineri uygulandı.

Atletik test ve eğitim seminerine Zonguldak’tan B Klasman Hakemi Hakan Ergin, B Klasman Yardımcı Hakemi Emir Kılıçarslan, B Klasman Yardımcı Hakemi İsmail Taygun Tasalı, C Klasman Hakemi Eren Gökmen, Bölgesel Hakem Ayetullah Aslan, Bölgesel Hakem Furkan Güney, Bölgesel Hakem Oğuzhan Keçeci, Bölgesel Yardımcı Hakemi Arif Emre Harmanbaşı, Bölgesel Yardımcı Hakem Davut Can Çubukcu, Bölgesel Yardımcı Hakem Erdinç Yaman, Bölgesel Yardımcı Hakem İbrahim Kandemir, Bölgesel Yardımcı Hakem Onur Akdağ, Bölgesel Yardımcı Hakem Satılmış Furkan Demir, Bölgesel Yardımcı Hakem Sinan Günaydın, Bölgesel Yardımcı Hakem Taner Köse ve Kadın Bölgesel Hakem Esra Arıkboğa katıldı.

Zonguldaklı gözlemciler Evren Atış, İlkay Güner, Erol Pesen, Serkan Keleş, Osman Ender Bulut, Mustafa Dalman, Halil Hakan Başer de eğitimden geçti. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş