Genel Gündem Tüm Manşetler

GÜZEL HABERLER VAR…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Kurulu TAT Metal AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi Fadıl Demirel’den iyi haberler geldi. 6 Ekim’de rahatsızlanması üzerine Ereğli Devlet Hastanesine kaldırılan Demirel, yapılan Koronavirüs (Covid-19) Testinin pozitif çıkması..

GÜZEL HABERLER VAR…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Kurulu TAT Metal AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi Fadıl Demirel’den iyi haberler geldi.

6 Ekim’de rahatsızlanması üzerine Ereğli Devlet Hastanesine kaldırılan Demirel, yapılan Koronavirüs (Covid-19) Testinin pozitif çıkması üzerine COVİD servisinde tedaviye alınmıştı.

Durumunun ciddiyetini koruması üzerine önce hastanenin yoğun bakım ünitesine kaldırılan Demirel, ilerleyen günlerde yapılan testinin negatif çıkmasına rağmen, uzun süreli tedavi nedeniyle ciğerlerinde hasar oluştuğu gerekçesiyle 11 Kasım’da ise İstanbul’daki Acıbadem Hastanesine sevk edilmişti.

Tedavisine ‘Uyutularak’ devam edilen Fadıl Demirel, durumunun iyiye gitmesi üzerine önceki gün uyandırıldı.

Bilinci açık ve çevresindekilere olumlu tepkiler veren Demirel, yoğun bakımda tutulduğu sırada aile fertleri ile görüştürüldü. Söylenenleri anladığını mimikleriyle ifade eden Demirel’in bazı esprilere de gülerek yanıt verdiği, önümüzdeki günlerde yoğun bakımdan çıkarılarak serviste özel odaya alınacağı öğrenildi.

Öte yandan, Ankara’da tedavisi süren Karadeniz Ereğli devlet Hastanesinde görevli Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Seçkin Yakup Duman’dan da iyi haberler gelmeye devam ediyor. Duman’ın da bu hafta yapılacak tetkikleri sonucu taburcu edilebileceği edinilen bilgiler arasında.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL