Genel Gündem Tüm Manşetler

GÜNAY’DAN ARSLAN’A ZİYARET

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay ve beraberindeki heyet Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay,..

GÜNAY’DAN ARSLAN’A ZİYARET

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay ve beraberindeki heyet Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay, beraberinde Dernek Başkan Yardımcısı Sina Çıladır, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Öztürk ve Recep Akkaya ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay “Ereğli Gazeteciler derneği olarak ilçemize yapılacak her türlü hizmetin yanında olacağımızı söylemek isterim. Dernek olarak sizlerin de yanınızdayız. Bize düşen ne görev varsa destek vermeye hazırız” dedi. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ise konuşmasında ziyaretten son derece memnun olduğunu, Ereğli için güzel projelerinin olduğunu, bu projelerde de basın desteğine ihtiyaçları olacağını, basın mensupları ile birlikte ilçeye güzel çalışmalar kazandıracaklarına inançlarının tam olduğunu kaydetti. Ziyaret çay sohbetinin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL