logo

26 Haziran 2021

Gösteri maçında protokol ve ünlü futbolcular forma giydi…

Kdz. Ereğli’ye gelen Elit Master çatısı altındaki Beşiktaş Master Takımı ile Batı Karadeniz Bölge Karması, Karabük, Alaplı, Hendek, Akçakoca ve Kdz. Ereğli takımları Şehit Vefa Karakurdu Stadında gösteri maçı oynadı.

Pandemi nedeni ile uzun zamandır futbola hasret kalan sporseverlerin ilgi gösterdiği müsabakada Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Bayburt Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Hüzeyfe Yücedağ, Zonguldak İl Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz gibi isimler forma giydi.

Elit Master çatısı altındaki Beşiktaş Master takımında ise Ali Eren Beşerler, Eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı Binali Kartal, Engin Baytar, Sertan Eser, Benhur Babaoğlu, Tarık Taşgün, Tarık Eren, Aydın Fatih Şen, Mehmet Akgün gibi eski profesyonel futbolcular yer aldı.

Onur Akdağ, Ertuğrul Göktaş ve Mert Er hakem üçlüsünün görev aldığı müsabakada Ereğli ekibi 3-1 galip geldi.

Karşılaşmada tribünlerden oyun tekniği ve performansı ile Bayburt Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Hüzeyfe Yücedağ tam not alırken “tayini çıkmasaydı yeni sezonda amatör takımda ne güzel oynardı” yorumları yapıldı. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu için ise “yaşı biraz daha genç olsa transfer edilir” denildi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx