Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği yönetimi görev dağılımını yaptığı bildirildi.   Geçtiğimiz günlerde yapılan coşkulu bir kongreyle Muhtarlar Derneği’ne başkan seçilen ve ardından yoğun tempolu bir saha çalışması başlatan Başkan Şükrü Kılıç,..

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
muhtarlar-derneginde-gorev-dagilimi

Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği yönetimi görev dağılımını yaptığı bildirildi.  

Geçtiğimiz günlerde yapılan coşkulu bir kongreyle Muhtarlar Derneği’ne başkan seçilen ve ardından yoğun tempolu bir saha çalışması başlatan Başkan Şükrü Kılıç, yönetimin görev dağılımını açıkladı. Kılıç, yaptığı açıklamada, önümüzdeki döneme ilişkin mesajlar vererek, daha çok çalışacaklarını ve farklılık yaratmaya çalışacaklarını belirterek, “Hedefimiz güç birliği oluşturmasını sağlanmak. Yeni dönemde yönetim olarak daha aktif ve etkili olabilmeyi amaçladık ve bu bağlamda planlar yaptık. Bize görev verilen süre içerisinde asıl amacımız muhtarlar olarak birlik beraberlik içerisinde, toplumun tüm kesimine daha da faydalı olmak istiyoruz. Ne kadar birlik olursak, o kadar güçlü oluruz.” Dedi.

 

GÖREV DAĞILIMI

Ereğli Muhtarlar Derneği olarak coşkulu bir seçimi geride bıraktıklarını ifade eden Kılıç, şunları söyledi; Yeni Yönetim Kurulu olarak yaptıkları toplantıda görev dağılımını gerçekleştirdik. Derneğimizin Mahallelerden Başkan Yardımcımız Ali Kocatürk, Köylerden sorumlu Mehmet Arslan, Genel Sekreter Özcan Özçiçek, Mali Sekreter Nazım Civelek, Danışman Hüseyin Soyarslan oldu.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL