logo

19 Ekim 2019

GOL SESİ ÇIKMADI…

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümede mücadele eden Kepez Çaylıoğluspor ile Sücüllü Yalıboyuspor golsüz berabere kaldılar. 

Cumartesi günü Şehit Vefa Karakurdu Stadında oynanan müsabaka karşılıklı ataklarla geçti. 90 dakika boyunca gol sesi çıkmayınca taraflar sahadan 1’er puan ile ayrıldılar.

Karşılaşma öncesinde her iki takımda geçtiğimiz günlerde izlediği maç esnasında kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yuman Antrenör Zafer Men’i unutmadı.

Kepez Çaylıoğluspor ‘sen hep bizimlesin, seni unutmayacağız’ yazılı tişört ile sahaya çıkarken Sücüllü Yalıboyuspor ise ‘Zafer Hoca seni unutmayacağız’ yazılı pankart ile sahaya çıktı.

Her iki takımın bu hareketi spor camiası tarafından takdir edildi. 

Karşılaşma sonrasında Kepez Çaylıoğluspor Başkanı Murat Okumuş ‘Zafer hoca bizim için önemli bir değerdi. Bu camiada örnek insanlardan birisiydi. Acımız gerçekten büyük. Futbol veya skorlar öyle olur, böyle olur. Önemli olan geride hoş bir seda bırakabilmektir. Zafer Hocamız bunu fazlası ile yapmıştır. Mekanı cennet olsun’ diyerek duygularını ifade etti. 

Sücüllü Yalıboyuspor Başkanı İsmail Erdem ise ‘biz takım olarak yeni olsak dahi bu camiada Zafer hocanın emekçi, sporcu dostu ve her şeyden önce iyi bir insan olduğunu biliyoruz. Kulüp olarak veya şahıs olarak her konuda bizlere yardımcı olmaya çalışan bir isimdi. Allah mekanını cennet eylesin. Ailesine de ve yakınlarına da sabırlar versin’ dedi. 

Her iki takımda pankart eşliğinde fotoğraf çektirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.