Genel Spor

GERÇEK SPOR GÜNDEM YARATACAK

Gerçek Spor programı yine gündemi belirlemeye devam ediyor. Bu hafta Gerçek Spor programının konuğu son günlerin flash takımı Ereğli Kepezspor Başkanı Baki Karaaslan’dı. Kepezspor’un doğuşu ve projelerini anlatan Başkan Karaaslan..

GERÇEK SPOR GÜNDEM YARATACAK

GERÇEK SPOR BAKİ KARASLAN

Gerçek Spor programı yine gündemi belirlemeye devam ediyor.

Bu hafta Gerçek Spor programının konuğu son günlerin flash takımı Ereğli Kepezspor Başkanı Baki Karaaslan’dı. Kepezspor’un doğuşu ve projelerini anlatan Başkan Karaaslan ‘bu takım Ereğli’mizi en iyi şekilde temsil edecektir’ dedi. 

Yorumcu Ali Ünlü ve Modaratörümüz Kaan Kocaman’ın sorularına şeffaflık ile cevap veren Baki Karaaslan takıma takviye yapacaklarını ve son güne kadar transferlerin süreceğini söyledi. 

Kdz Ereğli Belediyespor – Büyükçekmece maçını ve Antrenör Taner Demirbaş’ı yorumlayan Ali Ünlü’nün yanı sıra maçın hakemini, Kdz Ereğli Belediyespor Yönetimini yorumlayan Kaan Kocaman yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundular. Alaplı Belediyespor’daki son gelişmeleri değerlendiren Ünlü ve Kocaman sert eleştirilerde bulundu. 

Gerçek Spor Programının tamamını 3 bölüm halinde haberimizdeki videolardan izleyebilirsiniz. 

 

1. BÖLÜM

2.BÖLÜM

3.BÖLÜM 

YORUMLAR (5)

  1. ercan diyorki:

    siz kulüplere malzeme verilmesinden söz ediyorsunuz ama ereğli belediyesporun bırakın parası olmasını borç batağına sürükleniyor para etmeyen topçulara 50 mılyar 70 mılyar veriyorsunuz yatcaak yeriniz yok

  2. FERHAT diyorki:

    SERTAN KUZU NERELERDE HERKES KAMERAYA GEÇİYOR KONUŞUYOR İŞİ YAPAN ADAM ORTALARDA YOK MİLLET KAMERA MERAKLISI OLMUŞ

  3. İsim * diyorki:

    Ali unlu imam gol attikca senin zoruna gidio anlasilan o gollerine devam ettikce sen daha cok kiskanirsin.tebrik etmesiini ogren tam bi alapli seytanisin…

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL