logo

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ZİYARET ETTİ…

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal, Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Türk Metal Sendikası Şubesi’ne ziyarette bulundu.
Erdal Sendika şube binası önünde Şube Başkanı Yakup Yılmaz, şube yönetimi ve kalabalık işçi tarafından sloganlarla karşılandı.
Binaya girişinde önce Sendika Lokaline uğrayan ve buradaki işçilerle kısa sohbette bulunan Erdal, Başkanlık makamında yönetim ile görüştü.
Erdal, burada yaptığı açıklamada, Karadeniz Ereğli’yi ve bölgede yetkili oldukları Ereğli Demir ve çelik Fabrikaları’nı (Erdemir) ERSEM’i, Tat Metal’i ve Çaycuma’daki Gersan AŞ’yi tanıdığını belirterek, şöyle dedi:
“Bu bir bayrak yarışıdır. Göreve gelen her arkadaşımız, üyelerimizin hak ve menfaatlerini en üst seviyede korumak için çaba gösteriyorlar. Bu vesileyle önceki görevde bulunan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu ziyaretimde, görevde bulunan arkadaşlarımızla, gruplar halinde üyelerimizle istişarelerde bulunacağız.”
5 gün ilçede kalacak olan Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal, bu süre içinde başta Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral olmak üzere bazı ziyaretlerde bulunacağını sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx