Genel Gündem Tüm Manşetler

GENÇLİK ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde düzenlenen ‘Gençlik Şöleni’ne katılan Ereğli Belediye Bakanı Hüseyin Uysal, gençlerin dediklerinin yapılması durumunda ilçenin daha yaşanır hale geleceğini söyledi. Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre,..

GENÇLİK ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

eregli-genclik-soleni-5bstb

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde düzenlenen ‘Gençlik Şöleni’ne katılan Ereğli Belediye Bakanı Hüseyin Uysal, gençlerin dediklerinin yapılması durumunda ilçenin daha yaşanır hale geleceğini söyledi.
Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Karadeniz Ereğli Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri tarafından Gençlik Şöleni düzenlendi.  
Dün akşam saatlerinde Ereğli Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Uysal’ın konfeti ile karşıyandığı belirtildi. Burada konuşan Uysal, ‘Ereğli’yi gençlerle yönetiyoruz’ projesini başlattıklarını hatırlatarak şunları kaydetti:
“Bizler sizlere ne kadar değer verirsek, sizler de yarınlarda o kadar kendine güvenli, bilgili ve toplumun itici gücü olarak hayatta yer alırsınız. Yarınlarımız size emanettir. İnanıyorum ki ileride daha güzel projeler olacak. Gençlerin dediklerini yapsak Ereğli daha yaşanılır hale gelir.”
Daha sonra Tuz Grubu, Savaş Barış ve Furkan Yıldız ikilisi, Nazlıcan Çelikkol, Aytuğ Sevgi ve İlker Zeytünlü’nün sahne aldığı şölene geçildi. Öğrenci gruplarının canlı performansları salon tarafından alkışlanırken, gençler şölen boyunca dans edip, şarkılara eşlik ettiler.
Bir ara Başka Uysal ve eşini sahneye davet eden gençler, Başkan Uysal’la birlikte şarkılar eşlik ederken kendisi ile cep telefonlarıyla öz çekim yapmayı da ihmal etmediler.
Şölen, hep birlikte çekilen horon ve hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Şölene, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve eşi Sevim Uysal, Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan, Belediye Meclis Üyesi Yusuf Kalay, Ereğli Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Bal, Gençlik Meclisi üyeleri, aileler ve kalabalık öğrenci grubu katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL