Genel Gündem Tüm Manşetler

GALİBA BU SEFER OLACAK…

2018 yılında ödenek ayrılmayan Ereğli-Devrek ve Kızılcapınar- Çaylıoğlu yollarıyla alakalı Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Kamuran Yazıcı ve Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’la görüştü. Konuyla ilgili Kdz…

GALİBA BU SEFER OLACAK…

2018 yılında ödenek ayrılmayan Ereğli-Devrek ve Kızılcapınar- Çaylıoğlu yollarıyla alakalı Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Kamuran Yazıcı ve Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’la görüştü.

Konuyla ilgili Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal tarafından yapılan açıklamada “Ereğli -Devrek yolunun ham olarak açılan Kızılcapınar- Çaylıoğlu arasındaki güzergahında asfalt çalışmalarının bugün başlaması konusunda hassasiyet gösteren Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Kamuran Yazıcı ve Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi’ye hem hassasiyetleri hem de nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum”

SAADET ORUÇ, BÖLGEDE İNCELEMEDE BULUNMUŞTU

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarından Saadet Oruç, Armutlucuma Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği ve Çaylıoğlular Derneği ile birlikte Ereğli-Devrek yolunda inceleme yapmış ve ardından yetkililere konuyla ilgili bilgi vereceğini açıklamıştı.

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL