Spor

FUTBOLU SEVEN BAŞKAN

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr.Hüseyin Uysal, Cumartesi günü Kayseri Gençlerbirliği ile oynayacağı Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası ikinci tur maçına hazırlanan Kdz. Ereğli Beldiyespor’un son idmanına katıldı. Çift kalede oyuncularla..

FUTBOLU SEVEN BAŞKAN

UYSAL İDMAN 4

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr.Hüseyin Uysal, Cumartesi günü Kayseri Gençlerbirliği ile oynayacağı Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası ikinci tur maçına hazırlanan Kdz. Ereğli Beldiyespor’un son idmanına katıldı. Çift kalede oyuncularla birlikte ter döken Uysal, Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası yarı finaline kalma mücadelesi verecek takıma başarılar diledi.

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası ilk turuna damga vurarak adını son 16 takım arasına yazdıran Kdz. Ereğli Belediyespor,2 tur maçları için hazırlıklarını tamamladı. Ankara’da oynanacak 2.tur maçında Cumartesi günü Kayseri Gençlerbirliği ile oynayacak olan eflatun beyazlılar maçın son taktik idmanını bugün yaptı.

Cumartesi günü Ankara’da oynanacak Kayseri Gençlerbirliği maçını kazanılması halinde, 1207 Antalya –Kireçburnuspor maçının galibi ile 2. tur final maçına çıkacak olan Eflatun beyazlılar 2 maçı da kazanması halinde adını son 4 takım arasına yazdırıp, Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası yarı finaline katılma hakkı elde edecek.

UYSAL SON İDMANA KATILDI

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr.Hüseyin Uysal, Cumartesi günü Kayseri Gençlerbirliği ile oynayacağı Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası ikinci tur maçına hazırlanan Kdz. Ereğli Beldiyespor’un son idmanına katıldı.

Antrenör Necat Bakan ve Yardımcı Antrenör Sertan Kuzu yönetiminde yapılan idmanda oyuncular ile birlikte ısınan ve çift kale maça da bizzat katılan Uysal, 40 dakika süren çift kalede ikiye ayrılan takımın birer devre formasını giydi. İlk yarısı golsüz biten maçta Uysal’ın ikinci devre formasını giydiği turuncu takım karşılaşmayı 2-0 kazandı.

Uysal idman sonrası yaptığı açıklamada tüm oyuncuları hem bugüne kadar ortaya koydukları performans hem de idmandaki çalışma azminden dolayı kutladı.

TÜM EKSİKLİKLERİNİZ TAMAMLANACAK

Başkan Uysal idman sonrası oyuncuların, Beyçayırı tesislerinde kullandığı soyunma odalarını gezdi.                   

Uysal,  buradaki izlenimlerinin ardından oyuncularla bir kez daha bir gelerek, “Sizlerin burada kullandığı şampuan ve her birinize özel havlu var mı? “ sorusunu yönettiği oyunculardan  “Hayır” cevabı aldı.

Uysal, “ Bunlar sizin için önemli eksikler, şampuan, havlu, saç kurutma makinası eksiklerinizi derhal tamamlayacağız. ”dedi.

uysal idman3

uysal idman1

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL