logo

11 Temmuz 2021

Futbol emektarları unutulmadı…

Kdz Ereğli’de uzun yıllar amatör futbola emek vermiş ve hayata gözlerini yummuş olan değerli spor adamlarını anmak için düzenlenen gösteri maçı yoğun ilgi gördü.

Amatör futbola emek vermiş  Mehmet Kocaman, Hulisi Göktan, İsa Erel, Murat Yağmuroğlu, Zeki Erkez, Fikri Çelik, Zafer Men, Fahri Demirelli ve Haldun Özçakır gibi isimler anısına düzenlenen gösteri maçında profesyonel ve amatör futbol oynamış, antrenörlük hayatına devam eden veya ara veren tüm isimlerin yer aldığı etkinlikte 2 karşılaşma oynandı. 10 Temmuz Cumartesi günü Şehit Vefa Karakurdu Stadında 18:00 ve 19:00’da oynanan iki maç dostlukla sona erdi.

Etkinlik sonunda gazetemize konuşan Antrenör Uğur Yalçın “bizler amatör futbolun emekçileriyiz. Karşılık beklemeden gençlere hizmet eden bir anlayışın örnekleriyiz. Bu uğurda yıllarca hizmet vermiş ve aramızdan ayrılan değerli spor adamlarını gösteri maçı ile yad etmek istedik. İnşallah önümüzdeki senelerde daha geniş kapsamlı bir etkinlikle futbola emek vermiş isimleri unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx