Genel Gündem Tüm Manşetler

FATİH ÇAKIR ve FEVZİ MAZLUM’DAN DUYARLI DAVRANIŞ..

2015/2016 Eğitim Öğretim Yılında eğitim öğretime açılan ve aradan geçen kısa süreye rağmen gerek Akademik düzeydeki çalışmaları gerekse sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren Ereğli İlkokulu ve Kızılay..

FATİH ÇAKIR ve FEVZİ MAZLUM’DAN DUYARLI DAVRANIŞ..

img-20161204-wa0098

2015/2016 Eğitim Öğretim Yılında eğitim öğretime açılan ve aradan geçen kısa süreye rağmen gerek Akademik düzeydeki çalışmaları gerekse sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren Ereğli İlkokulu ve Kızılay işbirliği ile 04.12.2016 Pazar günü Ereğli İlkokulu’nda kan bağışı etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih ÇAKIR ve Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi Fevzi MAZLUM kan bağışında bulunarak destek oldular. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan SARIHAN, Eğitim Bir-Sen Kdz. Ereğli Şubesi Başkanı Ziya BABAL ve Kdz. Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem GÖVCE de etkinliğe katılarak Okul Müdürü Tuncay UZUN’U tebrik ettiler.logo-2

         Okul Müdürü Tuncay UZUN yaptığı açıklamada: sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda çalışmalarını yürüten okulumuz, ülkemizin sağlık ve sosyal alandaki en önemli problemlerinden biri olan, güvenli kan temininde yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmayı hedefleyenKızılay a destek olmak için bu çalışmayı başlatmıştır ve her sene de Aralık ayı başında etkinliği tekrarlamak niyetindedir. Özellikle kış aylarının yaşandığı bu dönemde kan bağışlarında ciddi azalma gözlenirken, kan bağışının öneminin de bir kat daha arttığına dikkat çeken Tuncay UZUN toplamda 78 ünite kan toplandığını bu sayının ilk etkinlik olmasına rağmen çok iyi olduğunu, tüm velilere ve desteklerini esirgemeyen değerli kurum yöneticilerine teşekkürlerini sunduğunu söyledi. 

Jpeg

Jpeg

Jpeg

img-20161204-wa0094

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL