logo

EYLEM, EYLEM YAPTI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen trafik kazasının ardından Elmatepe Mahallesi sakinleri ve CHP İlçe Başkanı ve yönetimi yol kapatma eylemi gerçekleştirildi.

13 Ocak Pazartesi günü Elmatepe Mahallesinde meydana gelen kazanın ardından Elmatepe Mahallesi sakinleri ve CHP İlçe Başkanı ve yönetimi yol kapatma eylemi gerçekleştirdi. Yol kapatma eyleminin ardından açıklama yapan CHP ilçe başkanı Eylem Ertuğrul ‘Milenyum sonrası Türkiye’nin, ilgisizlik ve vurdum duymazlıklar sonucu sıkıntıları devam eden; hatta insanların bir hiç uğruna hayatlarını kaybettiği bir kentinde yaşıyoruz. Yıllar boyu, ağır sanayi kenti olması sebebi ile, canlarını iş kazalarında yitiren, bu yönüyle de şehitler diyarı olarak anılmaya başlayan Karadeniz Ereğli, son dönemlerde ise, trafik kazalarıyla anılır oldu. Uzun bir süre, ölüm yolu olarak bilinen Kepez yolunda, onca ikaza rağmen alınmayan tedbirler yüzünden can kaybeden Ereğli, bugünlerde de benzer bir sıkıntıyı Elmatepede yaşıyor. Şu an bulunduğumuz noktada birçok trafik kazası yaşandı.’ Dedi.

CHP ilçe başkanı Eylem Ertuğrul ve Elmatepe Mahallesi sakinleri yetkililerden yola çözüm bulunmasını istedi.

Yol Kapatma eyleminin ardından vatandaşlardan biri ‘Ben yaşlıyım ya, arabanın altına gireceğimi hesaplayamam. Yazık günah ya. Yoktan yere ya. Böyle bir şey olur mu ya Allah aşkına.’ Diyerek tepki gösterdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo giriş