logo

Evren Atış “ÖNCE İNSAN” dedi…

Dr. Öğretim Üyesi, Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış kendisine ait sosyal medya hesabından anlamlı bir paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Covid aşısını da yaptıran Evren Atış “sağlıkçılarımız ile birlikte yüreklerini ortaya koyarak gece gündüz çalışan Polis, Asker, Zabıta, Özel Güvelik Görevlileri, Vefa Destek Ekipleri yanı sıra toplumu habersiz bırakmamak için zaman kavramı olmadan cefakârca çalışan Basın Mensuplarına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

İşindeki başarılarının yanı sıra sosyal davranışları ile de tüm camianın takdirini toplayan Dr. Öğretim Üyesi, Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış tüm asker, polis, zabıta, Özel Güvenlik Görevlileri, Vefa Destek Ekipleri ve basın mensuplarına teşekkür etti.

Dr. Öğretim Üyesi, Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış’ın paylaşımı şöyle;

İYİ Kİ VARSINIZ VE İYİ Kİ YAŞIYOR VE YAŞATIYORSUNUZ
“Salgın hastalığının ilk gününden bu zamana kadar ÖNCE İNSAN duygusuyla, kendi yaşam konforlarından, canlarından fedakârlık yaparak insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı düşünürken olağanüstü gayret gösteren ve her birey ile ayrı ayrı ilgilenerek yaşatmak uğruna yaşayan, hastane koridorlarını evleri gibi benimsemiş, Gönülleri Yücelerden Yüce Olan başta Çaycuma Devlet Hastanesi’nde çalışan günlü güzel sağlıkçılarımız olmak üzere, Ülkemizin her köşesinde, sonsuz sabır ve üstün gayretleri ile görev yapan tüm sağlık çalışanlarına minnettarız. Ayrıca bu zorlu dönemde sağlıkçılarımız ile birlikte yüreklerini ortaya koyarak gece gündüz çalışan Polis, Asker, Zabıta, Özel Güvelik Görevlileri, Vefa Destek Ekipleri yanı sıra toplumu habersiz bırakmamak için zaman kavramı olmadan cefakârca çalışan Basın Mensuplarına sonsuz teşekkür ediyorum.”

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx