Genel Magazin Tüm Manşetler

ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI..!

Gazetemiz Sahibi ve Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman’nın yeğeni Mehmet Can Kocaman erkekliğe ilk adımını attı. Pazar akşamı Kdz Ereğli Teras Kafeterya da yapılan sünnet düğününe Ak Parti..

ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI..!

1

Gazetemiz Sahibi ve Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman’nın yeğeni Mehmet Can Kocaman erkekliğe ilk adımını attı.

Pazar akşamı Kdz Ereğli Teras Kafeterya da yapılan sünnet düğününe Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu,  Kdz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Kdz Ereğli Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Rıfkı Gültekin, siyasiler, bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı.  

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu,  Kdz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Kdz Ereğli Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel yeni sünnet olan Mehmet Can Kocaman’a çeşitli hediyeler verdi.

Gazetemiz Sahibi ve Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman ‘sade bir sünnet düğünü gerçekleştirmek istedik. Malum annemizin rahatsız olması bir yanımızı eksik kılıyor. Ancak annemizin torununun sünnetinin yapılması konusundaki ısrarına hayır diyemedik. Bu sünnetimizde ailemiz için önemli isimler ile birlikte olmayı istedik. Bizi yalnız bırakmayanlara teşekkür ederim’ dedi.

2 3 4

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL