Gündem Spor

EREĞLİSPOR İLK DEVRE LİDERLİĞİNİ KUTLADI

Kdz.Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu,, Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’in 2013-14 sezonunun ilk yarısını, oynadığı on maçta on galibiyet alarak tamamlayan Erkek Futbol A Takımı  için  kutlama yemeği düzenledi. Kalabalık bir..

EREĞLİSPOR İLK DEVRE LİDERLİĞİNİ KUTLADI

yemek

Kdz.Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu,, Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’in 2013-14 sezonunun ilk yarısını, oynadığı on maçta on galibiyet alarak tamamlayan Erkek Futbol A Takımı  için  kutlama yemeği düzenledi.

Kalabalık bir davetli topluluğun katıldığı yemekte Kdz.Ereğli Belediye Başkanı  ve Kdz.Ereğli Belediyespor Klubü Yönetim Kurulu Başkanı Halil POSBIYIK tarafından, futbolculara  vaad edilen primleri de ödendi.

 30 Aralık Pazartesi akşamı Karadeniz Ereğli Belediyesi Plaj Tesislerinde bulunan Plaj Restoran’da düzenlenen kutlama yemeğine; Kdz.Ereğli  Belediye Başkanı  ve Klup  Yönetim Kurulu Başkanı Halil POSBIYIK ve eşleri Karadeniz Ereğli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Neriman POSBIYIK’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Özkan ÖZYAĞCI, çok sayıda Belediye Meclis Üyesi, Belediye Özel Kalem Müdürü Sevim BABA, Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Spor-Toto Süper Lig takımlarından Kasımpaşa’nın formasını giyen ve bölgemizin yetiştirdiği başarılı futbolculardan Orhan ŞAM, Erkek Futbol A Takımları Teknik Sorumlusu İsmail YALÇIN, Kadın Futbol Takımları Teknik Sorumlusu Ömer Faruk VARLIK, Kulüp Müdürü Ramazan ÖZTÜRK, antrenörler  Ercan YAMAN, Muhsin AYDIN, İsmail KAYA, Sertan KUZU ve Erkek Futbol A Takımı futbolcuları katıldı.

 

“COŞKULU KUTLAMA”

 

Coşkulu dakikaların yaşandığı kutlama yemeği programı,  Özel Kalem Müdürü Sevim BABA  ve Orkun DİNÇEL’in organizatörlüğünde yapılırken programın sunumunu Belediye Başkanlığı Basın Danışmanı ve Kulübün Basın Sözcüsü Altan AKÇAKESE yaptı.

Orkestrada Serkan YILMAZ ve Volkan Yılmaz Kardeşlerin yanı sıra Tuğçe ÖZDEMİR ve Çağrı ÜNLÜ’nün muhteşem  performans gösterdiği gecede, Altan AKÇAKESE’nin kaleme aldığı ve seslendirdiği “10.Maç Türküsü” futbolcuları ve davetlileri coşturdu. AKÇAKESE futbolculara bir başka sürpriz daha yaparak sözlerini futbolculara ve takıma uyarladığı Kaptaş Türküsü’nü seslendirdi ve gecenin coşkusunu daha da artırdı.

Belediye Başkanımız, Neriman Posbıyık ve Özkan Özyağcı’nın da birbirinden güzel şarkılar seslendirdiği gecede basın mensupları da eğlenceye renk verdi.

 

Kutlama yemeğinde bir konuşma yapan Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil  POSBIYIK, yeni sezona çok iyi bir başlangıç yapan ve nasıl başladıysa da ilk yarıyı aynı başarılı futbol ve saha sonuçlarıyla tamamlayan futbol takımımızı kutladı. Takıma, sezon öncesinde, tüm maçları kazanmaları halinde prim sözü verdiğini ve bu sözü de tuttuklarını kaydeden Başkan Posbıyık; “… Sizden ikinci yarıda da aynı başarıyı bekliyorum. İkinci yarıda da tüm maçları kazanırsanız, primin yanı sıra takımı tam kadro, Kıbrıs’ta, en iyi otellerden birine 3 günlük tatile göndereceğim…”, dedi.

 

Konuşmasında Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü’nün 485 sporcusu ile çok kalabalık ve mutlu bir aile olduğuna dikkat çeken Başkan POSBIYIK, takım başarılarının diğer branşlarda da en üst seviyede gösterildiğini ve bu başarılarla da Karadeniz Ereğli Belediyespor’un Zonguldak ve bölge sporunda öncü konuma geldiğini söyledi.

 

“ORHAN ŞAM’da KATILDI”

 

Başkan POSBIYIK’ın konuşmasının ardından futbolcuları ve davetlileri kısa bir konuşmayla selamlayan Kasımpaşa futbolcusu Orhan ŞAM da, bir Kdz. Ereğlili olarak Karadeniz Ereğli Belediyespor’un ortaya koyduğu başarıdan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi. Heyecanlı olduğu gözlenen ŞAM, bundan sonraki maçlarında da takımımıza başarılar diledi. Bu arada düzenlenen yemekte sporcularımıza ilk yarıda elde edilen başarılardan dolayı mont hediye eden Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul SAĞLAM ve ağabeyi, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin SAĞLAM’a da teşekkür edildi. Gecede Başkan POSBIYIK ve eşi Neriman POSBIYIK tarafından futbolculara primleri takdim edilirken hatıra fotoğrafları çektirildi. Gece geç saatlere kadar coşku içinde devam etti.

Geceden görüntüler ve fotoğraflar ilerleyen saatlerde..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL