Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ’DE TORBACI OPERASYONU…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde TORBACI olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına karşı operasyon düzenlendiği bildirildi. Operasyonda göz altına alınan iki kişiden birisinin cezaevine gönderildiği ifade edildi. Konuyla ilgili olarak Valilik makamınca yapılan..

EREĞLİ’DE TORBACI OPERASYONU…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde TORBACI olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına karşı operasyon düzenlendiği bildirildi. Operasyonda göz altına alınan iki kişiden birisinin cezaevine gönderildiği ifade edildi.

Konuyla ilgili olarak Valilik makamınca yapılan açıklamada “Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince uyuşturucu madde kullanan, satan, “torbacı” diye tabir edilen şahıslara yönelik olarak yapılan operasyonda; Narkotimlerce takibe alınan T.Ö. ve H.Ş. isimli şahıslar bir saat süren kovalamanın ardından Narkotimlerin yolu kesmesi sonucu yakalanmış olup iki şahıs Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan gözaltına alınmıştır. Yapılan arama sonucunda; – Yaklaşık 80 gram Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde – 850 TL Suçtan elde edilen Para – 1 Adet Uyuşturucu Madde Kullanma Aparatı ele geçirilmiştir. 10.03.2021 günü çıkarıldıkları adli makamlarca H.Ş. isimli şahıs hakkında adli kontrol kararı verilirken T.Ö. isimli şahıs TUTUKLANMIŞTIR.  Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL