Ereğli’de parlak bir dönem başlıyor….

Öncelikli hedefimiz Sayın Cumhurbaşkanımız ve partimizin genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok güçlü bir şekilde göreve getirmektir…

İşbirliği artarak devam edecek…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, ittifak ortakları MHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, BBP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Yusuf Karaoğlu ile birlikte Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti’ni ziyaret etti.

“EREĞLİ’DE PARLAK BİR DÖNEM BAŞLIYOR”

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer, AK Parti İl Başkanı Yardımcısı Baki Tura, AK Parti İl Genel Meclis üyesi Ali Kemal Karaca ve AK Parti Kdz.Ereğli Kadın Kolları Başkanı Fatma Doğru’nun da hazır bulunduğu ziyarette konuşan BATİYAC Başkanı Sina Çıladır, seçim öncesi işbirliğinin seçim sonrasında da Zonguldak’ın ve Kdz.Ereğli’nin sorunları ve çözüm noktasında devam edeceğinin altını çizerek; “Saffet Bozkurt’un Kdz.Ereğli için mücadelesine 2,5 senedir şahit olan gazeteciler olarak; Kdz.Ereğli için parlak bir dönemin başlayacağını söyleyebiliriz. Vekilimizin mücadeleci ruhu neticelerini Ankara’da verecektir. Bizler Zonguldak’ın eksiklerini sık sık vekilimize bildirecek ve çözüm noktaları konusunda istişarelerimize devam edeceğiz.”, dedi.

“İŞBİRLİĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Çıladır’ın ardından söz alan Bozkurt, seçim dönemindeki desteklerinden ötürü BATİYAC üyelerine teşekkür ederek; “Türkiye’nin ilk vilayeti olan Zonguldak’ımızın birçok sorununa vakıfız. Ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Öncelikli hedefimiz Sayın Cumhurbaşkanımız ve partimizin genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok güçlü bir şekilde göreve getirmektirhttps://youtu.be/LePnLaIkqaM. Ardından da ülkemiz için süregelen projelerin devamlılığını sağlamaktır. Bunun için siz gazeteci arkadaşlara da çok büyük görevler düşüyor. İştişaremiz ve işbirliğimizin artarak devam etmesi arzusundayız”, şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL