Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ’DE BAYRAMLAŞMA…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde ,Ramazan Bayramı dolayısıyla Bayramlaşma programı düzenlendi. Karadeniz Ereğli’de Protokol bayramlaşması her yıl olduğu gibi bu yılda  Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’nde yapıldı. Kaymakam Saim Eskioğlu ve beraberindeki prtrokol..

EREĞLİ’DE BAYRAMLAŞMA…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde ,Ramazan Bayramı dolayısıyla Bayramlaşma programı düzenlendi.

Karadeniz Ereğli’de Protokol bayramlaşması her yıl olduğu gibi bu yılda  Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’nde yapıldı. Kaymakam Saim Eskioğlu ve beraberindeki prtrokol üyeleri,Bayramlaşma programına katılanların bayramını kutladı. Kaymakam Eskioğlu,bayramlaşma programının ardından yaptığı konuşmada;”Bu manevi değeri büyük olan bu günde sizlerle beraber olmaktan hepimiz çok mesut ve bahtiyarız. Hepinizin bayramını tebrik ederim. Ereğli gibi güzdide, il olmayı çoktan hak etmiş olan bu büyük ilçemizde böylesine dostça, kardeşçe, hemşehrilik hukuku içerisinde kutlanan bu coşkulu bayramdan çok mutlu oldum. Çok önem verdiğim bir konudur; bayram sabahında eşini, dostunu, ailesini bırakarak buraya bayramlaşmaya gelen be değerli zevatı yürekten selamlıyorum. Allah tekrarına erdirsin. Bu vesile ile de bu ilçede büyük hizmetleri olmuş değerli meslektaşım değerli Kaymakam Nazım Madeoğlu’na da emekllik hayatında başarılar diliyorum. Kendisi ilçe kaymakamı olmasının ötesinde Ereğli’ye değer vermiş gerçekten gönül vermiş değerli bir bürokrattı, adı silinmeyecektir. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

Protokol üyeleri buradaki bayramlaşma programının ardından Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığı,Kapalı Cezaevi,İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İzmirlioğlu Huzurevine ziyaret gerçekleştirdi.

Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen bayramlaşma programına, Alaplı Kaymakamı ve Ereğli Kaymakam Vekili Saim Eskioğlu,Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Aykut Manioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili adayı Ünal Demirtaş, Karadeniz  Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Karadeniz Ereğli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Uğur Kaya, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş,Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı, İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Asım Tazegül,ERDEMİR Genel Müdürü Salih Cem Oral  Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi Başkanı Metin Ercan,MHP Zonguldak Milletvekili Adayları Abdullah Bekar ve Fehmi Nuhoğlu,Saadet Partisi (SP) Zonguldak Milletvekili Adayı Gökhan Göktaş,İYİ Parti Zonguldak Milletvekili Adayları Batu Müftüoğlu ve Havva Çiçek,Zonguldak Bağımsız Milletvekili Adayı Safiye Orhan Baltacıoğlu,MÜSİAD Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Karaoğlu,Ereğli Kent Konseyi Başkanı Yusuf Karaoğlu,22 ve 23.Dönem Zonguldak Milletevelili Fazlı Erdoğan,AK Parti Önceki İlçe Başkanı Fatih Çakır, Köseler Mahallesi Kalkındırma Derneği Başkanı Birkan Demirel,Muhtarlar,Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri,Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği ile  çok sayıda vatandaş katıldı.Bu yılki bayramlaşma programına katlımda oldukça yüksek oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL