Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ EMNİYETİ DUR DURAK BİLMİYOR..!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde polis ekipleri boru profil fabrikası sahasında sahte rakı üreten bir imalathaneye baskın yaptı. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı. Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ekipleri..

EREĞLİ EMNİYETİ DUR DURAK BİLMİYOR..!

53876_sonraki

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde polis ekipleri boru profil fabrikası sahasında sahte rakı üreten bir imalathaneye baskın yaptı. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ekipleri yaptıkları çok yönlü araştırma sonucu sahte rakı üretildiğine kanaat getirdikleri Ören Mahallesi’ndeki boru profil fabrikası sahası içerisinde yer alan bir depoya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Büro Amirliği (KOM) ve Güvenlik Büro Amirliği ekipleri ile birlikte baskın yaptı. Polis ekipleri depoda sahte rakı üretiminde kullanılan çok sayıda düzenek, yaklaşık 100 kilogram anason ile 100’lerce boş şişe ele geçirdi. Boru profil fabrikası sahasında bulunan depoda kurulan 3-4 ayrı düzenek ile şişelere doldurulan sahte rakıların İstanbul’daki bazı eğlence mekanlarına satıldığı öğrenildi. Polis ekipleri sahte rakı imalathanesinde çalıştığı iddia edilen E.T.’yi gözaltına alırken, Boru Profil Fabrikası sahibi H.Ö.’yü de arıyor. Polis ayrıca fabrika yöneticileri ile bazı çalışanları da ifadesini almak için emniyete götürürken, fabrika sahası içerisinde bulunan güvenlik kamera kayıtlarına el koydu. İmalathane ile ilgili bağlantısı bulunan kişiler ile sahte rakıların satıldığı yerler polis tarafından araştırıyor.

Polis olayla ilgili olarak çok yönlü soruşturma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL