logo

EREGLİ DENİZİNDE CAN PAZARI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde girdiği denizde yaklaşık 1 saat mahsur kalan Ersen Gündüz isimli vatandaş haber verilen Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.

Olay ilçeye bağlı Kırmacı mahallesinde bulunan halk plajında meydana geldi. Kemer mevkiinde kayalık alanlarda ailesi ile birlikte denize giren Ersen Gündüz (43) girdiği bir anda akıntıya kapıldı. Suda ilerlemeye çalışsa da başarılı olamayan Ersen Gündüz’ün ailesi ve çevredeki vatandaşlar durumu sahil güvenlik ekiplerine bildirdi. Vatandaşların can yeleği attığı Ersen Gündüz bir saat süren beklemenin ardından Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı. Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığına Sahil Güvenlik botu ile getirilen Ersen Gündüz, burada sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Devlet hastanesine kaldırıldı. Ersen Gündüz’ün sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.