Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ ASFALTLANIYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi, bir önceki dönemde asfalt bedeli olarak herhangi bir ödenek ayrılmamasına rağmen, bütçede ayarlamalar yaparak, Ereğli’ye 15 bin ton asfalt döküm işlemine başladı. Göztepe Lojmanlarından başlayan asfalt döküm..

EREĞLİ ASFALTLANIYOR

asfalt2

Kdz. Ereğli Belediyesi, bir önceki dönemde asfalt bedeli olarak herhangi bir ödenek ayrılmamasına rağmen, bütçede ayarlamalar yaparak, Ereğli’ye 15 bin ton asfalt döküm işlemine başladı. Göztepe Lojmanlarından başlayan asfalt döküm çalışmaları, Mavi Şehir ve Ören Mahallesi ile devam edecek.

Bugün başlayan çalışmaları Başkan Yardımcısı Esra Alpago ve Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert ile birlikte yerinde inceleyen Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimizde baktık ki, asfalt dökebilmemiz için iz bedeli olarak sadece 1000 TL’miz var.

Bizler bunun bir ihtiyaç olduğunu dikkate alarak, belediye meclisinde aldığımız karar ile asfalt işine ödenek ayırdık ve bütçemizde ayarlamalar yaparak, 15 bin ton sıcak asfalt döküm ihalesi gerçekleştirdik.

Arkadaşlarımız ile yaptığımız çalışmalar neticesinde asfalta en çok ihtiyacı olan yollarımızı belirledik ve asfalt döküm işine Göztepe Lojmanlarından başladık. Buranın ardından Mavi Şehir ve Ören Mahallesinde çalışmalarımız devam edecek.  Tek amacımız vatandaşımıza hizmet.” şeklinde konuştu.

asfalt3

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL