Genel Gündem Tüm Manşetler

ERDOĞAN’IN İFTARI BİR BAŞKA GÜZEL OLUR..!

Eski AK Parti Zonguldak Milletvekili Sanayici-İşadamı Fazlı Erdoğan, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki basın mensuplarına iftar verdi. Erdoğan, Cehennemağzı Mağaraları mevkisindeki Amfi Tiyatro yanında bulunan Acheron Kafe-Restoran’da verdiği iftarda, konuklarına çeşitli ikramlarda..

ERDOĞAN’IN İFTARI BİR BAŞKA GÜZEL OLUR..!

gelenegini-surduruyor-767mf

Eski AK Parti Zonguldak Milletvekili Sanayici-İşadamı Fazlı Erdoğan, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki basın mensuplarına iftar verdi.

Erdoğan, Cehennemağzı Mağaraları mevkisindeki Amfi Tiyatro yanında bulunan Acheron Kafe-Restoran’da verdiği iftarda, konuklarına çeşitli ikramlarda bulundu.

İftarın ardında dua eden Erdoğan, gazetecilerin sorusu üzerine bu tür basın iftarlarını gelenek haline getirdiğini söyledi.

Basın yayın kuruluşlarındaki çalışanlarla kopmasının mümkün olmayacağını belirten Erdoğan, şunları kaydetti:

“Onlar bizim ve ülkemiz için büyük değerlerdir. Şeffaf ve demokratik toplum olmanın köprüsünü birlikte kuruyoruz. Bugün de bir kez daha iftar programında buluştuk. Bu manevi atmosferi her zaman olduğu gibi bugün de birlikte yaşadık. Davetimize hicabeten katılan herkese teşekkür ediyorum. Gelmeyen kardeşlerimizin de muhakkak işleri vardır, onlara da teşekkür ediyoruz. Bayramdan sonra da buluşup, görüşmeyi, her zaman iç iiçe olmayı arzu ediyoruz. Şimdiden herkesin oruçlarını Cenab-ı Allah kabul eylesin. Önümüzdeki Ramazan Bayramı’nı da şimdiden tebrik ediyorum.”

Erdoğan, çay ikramı sırasında ise basın mensupları ile sohbetlerde bulundu, bayram çikolatası ikram etti.

İftarda, İttifak Metal Genel Müdürü Tarık Babaoğlu ile bazı şirket yetkilileri, yaklaşık 50 kişi katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL