Genel Gündem Tüm Manşetler

‘ENGELLER’ KALKIYOR

Geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın Kastamonu’da ziyaret ettiği Karayolları 15.Bölge Müdürü Sami Uyar, Ereğli’ye geldi. Kepez Mevkii’nde yol çalışmaları sürerken Elmatepe güzergâhında da yaya yolu çalışması başladı…

‘ENGELLER’ KALKIYOR

20141016_143121

Geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın Kastamonu’da ziyaret ettiği Karayolları 15.Bölge Müdürü Sami Uyar, Ereğli’ye geldi. Kepez Mevkii’nde yol çalışmaları sürerken Elmatepe güzergâhında da yaya yolu çalışması başladı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın geçtiğimiz günlerde Kastamonu’da ziyaret ettiği Karayolları 15.Bölge Müdürü Sami Uyar, Ereğli’ye gelerek Kepez Mevkii’nde süren yol çalışmalarını yerinde inceledikten sonra Başkan Uysal’ı makamında ziyaret etti.    

Başkan Uysal ve Sami Uyar ziyarette bölgede süren yol yapım çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Bu arada Başkan Uysal gün içinde çift yönlü trafiğe açılan Kışla, Elmatepe ve Köprülü kavşak istikametinde başlayan yaya yolu çalışmalarını da yerinde inceledi.

İlk etapta Köprülü kavşak ile Elmatepe arasında yapılacak yaya yolu çalışmasını inceleyen Başkan Uysal, ‘Engelli Yürüyüş Yolu’nu da içinde barındıran 3 metre genişliğindeki yaya yolu çalışmasına başlandığını belirtti.

Uysal, yol yapım çalışmaları sürerken, Elmatepe halkının mahalle girişi ve yola ilişkin konularda yanlış bilgilendirildiğini, yaya yolu ve mahalleye giriş ve çıkışların yapılacak düzenlemeler sonrası bitirilmesiyle hiçbir sorunun yaşanmayacağını belirterek, “Elmatepe halkı bu konuda mağdur olmayacak.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL