Genel Gündem Tüm Manşetler

ENGELLENMEK İSTENDİ, AMA…

CHP Zonguldak 2. Sıra milletvekili adayı Deniz Yavuzyılmaz seçim çalışmalarını sürdürüyor. TTK Karadon Müessesinde vardiya değişiminde madencilerle buluşan Deniz Yavuzyılmaz, ocak girişinde konuşma yapmak istedi. İzin almasına rağmen Deniz Yavuzyılmaz’ın..

ENGELLENMEK İSTENDİ, AMA…

CHP Zonguldak 2. Sıra milletvekili adayı Deniz Yavuzyılmaz seçim çalışmalarını sürdürüyor.

TTK Karadon Müessesinde vardiya değişiminde madencilerle buluşan Deniz Yavuzyılmaz, ocak girişinde konuşma yapmak istedi.

İzin almasına rağmen Deniz Yavuzyılmaz’ın konuşmasına izin verilmedi.

Yavuzyılmaz, tüm müdahalelere rağmen kuyubaşında işçilere konuşma yaptı. 

Deniz Yavuzyılmaz, işçilere hetaben yaptığı konuşmada “Hepinizi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Bugün burada, sizlere konuşma yapmamı engellemeye çalıyorlar. Tanık olduğunuz bu haksızlığı, hepinizin vicdanına bırakıyor ve hepinizin desteğini istiyorum. Eşit işe eşit ücret diyerek canım pahasına mücadele edeceğim. Bugüne kadar buraya gelmeyen, gelemeyen bütün milletvekillerine de selam olsun. Onlara da nasıl bu iş yapılırmış göstereceğiz. Halk çocuğuyuz diye burada da sesimizi kesmek istiyorlar, izin vermeyeceğiz, madencinin sesini kestirmeyeceğiz. Korkunun ecele faydası yok, başarıyoruz.. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum .”

Yavuzyılmaz’ ın programı TTK Karadon müessesesinden sonra, Gelik, Maden ve çeşitli sivil toplum kuruluş ziyaretleri ile devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL