Genel Gündem Tüm Manşetler

ENERJİ-SA SINIFTA MI KALDI DERSİNİZ ?

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kar yağışı sonrasında meydana gelen elektrik kesintileri vatandaşları canından bezdirdi. Murtaza mahallesinde kopan elektrik telleri ne ise sabahtan bu yana haber verilmesine rağmen gelen olmaması vatandaşın tepkisini..

ENERJİ-SA SINIFTA MI KALDI DERSİNİZ ?

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kar yağışı sonrasında meydana gelen elektrik kesintileri vatandaşları canından bezdirdi. Murtaza mahallesinde kopan elektrik telleri ne ise sabahtan bu yana haber verilmesine rağmen gelen olmaması vatandaşın tepkisini daha da arttırdı.

Ereğli’ de dün geceden bu yana yaşanan elektrik kesintileri sonrasında vatandaşların muhatap bulamaması, elektrik kesintisinin giderilmemesi sinirleri germeye başladı. Geceden bu yana elektriksiz kalan ve evleri buzdolabına dönen vatandaşlar 186 numaralı telefonu aramalarına rağmen telefonun açılmaması ve ‘Elektrik ne zaman gelecek’ sorusuna cevap alamamaları tepkinin artmasına neden oldu.

Murtaza mahallesinde ise kopan elektrik telleri yerde geziyor. Vatandaşlar tarafından çekilen ve WhatsApp ihbar hattına gönderilen görüntülerde mahallenin elektriksiz kalmasına sebep olan tellerin yapılması ve onarılması için haber verilmesine rağmen elektrik kurumunun hala beklendiği ifade edildi.

Murtaza, Bağlık, Kepez, Kavaklık, Elmatepe, Müftü, Sarıkorkmaz, Uzunmehmet başta olmak üzere birçok mahallede elektriklerin hala kesik olduğu ifade edilirken, elektriklerin bu gece gelmemesi durumunda ise ailelerin çok zor durumda kalacakları ifade edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL