Genel Gündem Magazin Tüm Manşetler

EN BÜYÜK BAŞKAN BİZİM BAŞKAN

1 Temmuz Kabotaj Bayramı etkinliklerinin Ramazan ayı nedeniyle 27 Haziran 2014 günü akşamına alındı. Bozhane Liman içerisinde gerçekleştirilen etkinliklerin en renkli görüntülere sahne olanı ise yağlı direkteki Türk Bayrağını alma yarışı..

EN BÜYÜK BAŞKAN BİZİM BAŞKAN
bozhane-seninle-gurur-duyuyor

1 Temmuz Kabotaj Bayramı etkinliklerinin Ramazan ayı nedeniyle 27 Haziran 2014 günü akşamına alındı. Bozhane Liman içerisinde gerçekleştirilen etkinliklerin en renkli görüntülere sahne olanı ise yağlı direkteki Türk Bayrağını alma yarışı oldu.

 

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal’a Bozhaneliler yoğun ilgi gösterirken yağlı direk yarışı öncesi de sevgi gösterisinde bulundular. Bozhanelilerin yanına giderek, “Benim ilk başkanlığım ve ben sizleri seviyorum. Etkinliğe şenlik kattınız. Para önemli değil önemli olan sevgimizin sizinle olması. Ben sizlerle birlikte olacağım sizlerle bir araya geleceğiz ve sizlerin geleceğini konuşacağız, ben sizleri seviyorum” sözlerine ise kalabalık, “Bozhane seninle gurur duyuyor”, “En büyük başkan bizim başkan” sloganları ile karşılık verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL