logo

“DURUM İYİYE GİTMİYOR!..”

AK Parti İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt’a ziyaretler devam ediyor.. Ziyaret sırasında konuşan Kaymakam Çorumluoğlu, gün içinde ziyaret ettiği 1-2 kamu kurumunda da maske ve sosyal mesafe konusunda zafiyet gördüğünü belirtti.

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt‘u ziyaret ederek; yeni görevinde başarılar diledi..

KISA ZAMANDA SONUÇ ALACAĞIMIZA İNANIYORUZ..

Ziyaret sırasında konuşan Başkan Bozkurt; “Sizlerin liderliğinde Ereğli’deki eksikleri tek tek tespit edip, ivedilikle çözüm yollarına bakacağız. Sayın Kaymakamımız 15 maddelik sorun tespit dosyasını tarafımıza iletti. Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte üstünde çalışmaya başladık. İnşallah kısa zamanda sonuç alacağımıza inanıyoruz.“, dedi..

Başkan Bzokurt’un akabinde söz alan Kaymakam Çorumluoğlu, Bozkurt ve ekibine hayırlı olsun dileklerini iletmesinin ardından; “Sayın Başkan’ın da belirttiği gibi, 2 yıllık görev süremde tespit ettğim, ivedilikle çzöülmesi gereken 15 maddelik sorun tablosunu bir cd eşliğinde teslim ettim. Bu konuyu Valimiz ile de görüştük. Çözüm önerileri ile ilgili görüşlerimizi de belirttik.”, şeklinde konuştu..

DURUM İYİYE GİTMİYOR!..

Kaymakam Çorumluoğlu, konuşmasının ileriki bölümlerinde pazaryerini ziyaret ettiğini, çay ocakları ve kahvelerde sosyal mesafe ve maske kullanımına özen gösterilmediğini sözlerine ekledi. Pazaryerinin yanı sıra 1-2 kamu kurumunu da ziyaret ettiğini açıklayan Çorumluoğlu, “Biz bunu yaparsak, kimler ne yapmaz. Ziyaret ettiğim kamu kurumlarında da durum farksız değil. Kimse bu durumun ciddiyetinin farkında değil. Virüs geldiği gibi, götürüyor.“, dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx