Genel Gündem Tüm Manşetler

DÜĞÜNDE 2 KARDEŞ BIÇAKLANDI

Zonguldak Ereğli ilçesinde düğünde kan aktı. Düğün sonunda meydana gelen tartışmada 2 kardeş bıçaklanırken, bıçaklayan zanlı ise olay yerinden kaçtı. Yaralı kardeşler Devlet hastanesine kaldırılırken, birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi…

DÜĞÜNDE 2 KARDEŞ BIÇAKLANDI

Zonguldak Ereğli ilçesinde düğünde kan aktı. Düğün sonunda meydana gelen tartışmada 2 kardeş bıçaklanırken, bıçaklayan zanlı ise olay yerinden kaçtı. Yaralı kardeşler Devlet hastanesine kaldırılırken, birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Olay Saat 23.30 sularında Sevgi Barış Dostluk düğün salonun da meydana geldi. Düğün için salona gelen Ufuk Ö. (27) ve Şevki Ö. (29) düğün bitiminde kimliği belirlenemeyen ve alkollü olduğu iddia edilen bir kişi ile tartışmaya başladı. Kısa sürede kavgaya dönen tartışmada iki kardeş bıçakla yaralandı. Bıçaklı saldırıyı gerçekleştiren zanlı ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Haber verilen sağlık ekipleri yaptıkları ilk müdahalenin ardından iki kardeşi Devlet hastanesine götürdü. Acil serviste tedavi altına alınan kardeşlerden Şevki Ö. Nün durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis saldırıyı gerçekleştiren zanlının yakalanması için çalışma başlatırken, Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL